Фрекен Бок

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-20 з 133

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-20 з 133

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Торгова марка Фрекен Бок – один з брендів, що входять до складу відомої корпорації з України Біосфера. Вона з'явилася в Дніпропетровську в 1997 році. Основний напрямок діяльності ТМ – продукція, призначена для ведення домашнього господарства. Спочатку для посилення позицій на ринку при становленні економіки, компанія Біосфера об'єднала з фірмою Ольвія всі свої зусилля. Вже потім в 2001 році Біосфера свій шлях прийняла рішення продовжувати самостійно.

Таким чином, саме 2001 рік і є моментом створення ТМ Фрекен Бок. Вона господинь підкорила досить швидко. Для того, щоб зробити свою продукцію популярною, компанія Біосфера в 2002 році відкрила філії в Харкові і Києві. Звичайно ж, підкоряються вони головному офісу в Дніпрі. Тоді ж було запущено своє виробництво, що суттєво розширило масштаби продажів.

Бренд швидко отримав позитивні відгуки покупців. Компанія впевненість у власних силах знайшла практично відразу. У 2006 році стартувала реалізація плану, яка стосувалася просування бренду Фрекен Бок в Росію, Казахстан, Білорусь, Молдову. Мета торгової марки полягає в максимальній зручності і поліпшенні деяких напрямків життя людини. Так, почали випускатися товари для догляду за будинком, приготування їжі, для особистої гігієни тощо. Слід сказати, що робота компанії знаходиться в умовах сильної конкуренції. Тому керівництво фірми постійно розширює асортимент. Таким чином, з'явилися нові бренди: Smile, PRO service ТМ Vortex і ін.

Компанія Фрекен Бок – це найширша лінійка інноваційних та якісних товарів для приготування їжі та прибирання в будинку. Продукція стала популярною, завдяки своїй зручності у використанні і якості. Будь-які побутові завдання вирішуються швидко і дуже легко. Продукція ефективно економить час і сили людей. Серед ключових переваг товарів варто виділити наступні:

 • найвищу якість продукції;
 • інноваційне та ефективне виробництво;
 • широкий вибір товару;
 • довіру покупців, впізнаваність.

Фахівці фірми постійно працюють над випуском нових затребуваних і вже перевірених продуктів.

Фрекен Бок: рукавички, серветки, губки, пакети-слайдери, фольга, швабри, сміттєві пакети

Виконання роботи по дому істотно спрощується за рахунок використання продукції ТМ Фрекен Бок. В асортименті компанії представлені вироби для підтримки чистоти в будинку. Господині також можуть без зусиль створювати справжні кулінарні шедеври. Фрекен Бок пропонує до уваги покупців такі товари:

 1. побутова хімія;
 2. паперові рушники;
 3. сміттєві пакети;
 4. банні, кухонні губки;
 5. рукавички;
 6. пакети-слайдери;
 7. фольга;
 8. вологі і сухі серветки;
 9. аксесуари для зберігання їжі;
 10. швабри та ін.

Зараз компанія має 3 власних завода. Завдяки цьому, обсяг продукції, що випускається стрімко зростає. Крім цього, розширюються і її різновиди. Так, на сьогодні ТМ являє до уваги вже 2000 найменувань. Продукція компанії займала перші місця серед інших брендів в номінаціях на кращі товари для будинку.

Товарам від Фрекен Бок віддають перевагу люди, які люблять економити час при прибиранні будинку. При цьому, ефективність такого прибирання буде просто приємно дивувати. Продукція, до того ж, недорога і якісна. Щорічно компанія робить для покупців все більше товарів, щоб вони могли підібрати підходящий варіант для своїх потреб.

Up