Пакети для заморозки льоду

Відобразити як Таблиця Список

2 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
 1. ФБ Пакетики для льоду п/е 180+12шт (100шт/ящ), арт.14200290
  ФБ Пакетики для льоду п/е 180+12шт (100шт/ящ), арт.14200290
  Special Price 32,61 грн
  ?
  Regular Price 43,49 грн
 2. ФАЙНИЙ БОНУС Пакетики для льоду 144шт/уп, арт. 14801515
  ФАЙНИЙ БОНУС Пакетики для льоду 144шт/уп, арт. 14801515
  Special Price 20,08 грн
  ?
  Regular Price 23,62 грн
Відобразити як Таблиця Список

2 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Освіжаючий напій у спеку або коктейль на вечірці з друзями простіше зробити, маючи під рукою готові кубики льоду. Лід моментально зменшує температуру коктейлю, чаю, соку або газованої води. А ще шматочки льоду істотно полегшують болі в разі розтягнень і ударів, тому, якщо це сталося,  ми насамперед дістаємо лід з морозилки.

Процес заморозки льоду насамперед повинен починатися з пошуку зручної ємності для цієї мети. Звичайні пластикові форми для льоду частіше за все не дуже зручні, їх потрібно ставити тільки горизонтально і не завжди для них знаходиться місце. Особливо важко буває, коли справа доходить самого моменту вилучення готових кубиків з ємності, що зробити досить непросто. Часто, саме ці причини призводять до того, що у нас дома немає заготовок льоду.

Пакети для льоду з харчового поліетилену були придумані нещодавно для полегшення процесу заморозки. Цей матеріал неодноразово пройшов всі необхідні випробування, які довели його придатність для використання в морозильній камері і крім цього стали очевидні інші плюси використання цього матеріалу.

По-перше, потрібно сказати, що наповнювати таку ємність не складно, оскільки напором води неможливо пошкодити поліетиленову плівку. По-друге, найприємніше і зручне в одноразових пакетах для льоду це те, що з їх допомогою можна заморожувати не тільки звичайну воду, але і різні напої, наприклад трав'яні відвари і соки. Також зручно додавати в воду харчові барвники, щоб урізноманітнити вигляд напоїв. На відміну від багаторазових форм для льоду вам не потрібно витрачати час на те, щоб відмити формочки після своїх експериментів.

Зіткнувшись з цим зручним девайсом виникає питання як правильно користуватися пакетами для заморозки льоду. Ці пристосування бувають різними. Одні пакети зроблені так, щоб крижані кульки можна було просто видавити з плівки, інші конструкції передбачають відділення кубиків всередину пакета методом струшування самого пакета.

Якими б не були види пакетів для заморозки льоду, об'єднують їх загальні переваги:

 1. міцна, стійка до розривів оболонка, яка не протікає
 2. гігієнічне зберігання льоду в замкнутій конструкції, яка ізолює його від сторонніх запахів, протікання і випадання
 3. зручність пакета за рахунок його гнучкості і м'якості, що дозволяє завжди знайти місце для нього, навіть в заповненій морозилці
 4. стійкість пакетів до низьких температур, що дозволяє їм не втрачати свою форму і не руйнуватися
 5. зручність транспортування за рахунок малої ваги і компактних розмірів
 6. можливість будь-якого положення пакету, в тому числі вертикально

Всі ці переваги варті того, що поліетиленову форму можна використовувати тільки один раз.

Одноразові пакети для заморозки льоду від Фрекен Бок

Пакети для заморозки льоду від Фрекен Бок дають можливість заздалегідь підготуватися до спеки або до спекотної вечірки і зустріти ці обставини у всеозброєнні. Користуватися пакетами для приготування льоду дуже зручно і просто.

Головна перевага пакетів для льоду від Фрекен Бок в порівнянні з альтернативними виробами — це швидкість і зручність у використанні.

Пакети виготовлені з міцного і стійкого до пошкоджень поліетилену в формі кубиків і кульок, якому не страшні низькі температури морозильної камери.

Ці пакети дуже зручні у використанні і їх легко наповнити водою, а дістати чисті і прозорі кубики льоду з пакета дуже просто: достатньо легко потрясти пакет і кубики опиняться на дні виробу. Крім того, покупка цього девайсу для приготування льоду дуже вигідна — кількості заморожених формочок вам вистачить на довгий час.

З пакетами для заморозки льоду від Фрекен Бок самостійно приготувати харчовий лід легко!

Чому вигідніше купити пакети для льоду у sfera.ua

У магазині sfera.ua ви зможете придбати пакети для заморозки льоду за мінімальною вартістю. Замовте цей аксесуар для кухні та ми доставимо його вам в найкоротші терміни, щоб ви особисто могли переконатися у позитивних якостях товару.

Up