Зубочистки

Відобразити як Таблиця Список

3 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
 1. PRO Зубочистки березові в ПП оболонці 1000 шт, арт. 12201312
  PRO Зубочистки березові в ПП оболонці 1000 шт, арт. 12201312
  Special Price 85,43 грн
  ?
  Regular Price 100,51 грн
 2. ФБ Зубочистки бамбукові 250шт.МІКС, арт. 12100294
  ФБ Зубочистки бамбукові 250шт.МІКС, арт. 12100294
  Special Price 46,67 грн
  ?
  Regular Price 54,91 грн
 3. ФАЙНИЙ БОНУС Зубочистки бамбукові 120шт, арт. 12201622
  ФАЙНИЙ БОНУС Зубочистки бамбукові 120шт, арт. 12201622
  Special Price 17,63 грн
  ?
  Regular Price 20,74 грн
Відобразити як Таблиця Список

3 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Дерев'яні зубочистки 250 шт та 1000 шт

 

Цими загостреними паличками люди стали чистити зуби багато століть тому. Почалося все це з ери неандертальців, близько 45 тисяч років тому. Для видалення залишків їжі древні люди шукали гілочки та трави. 

У Європі, стародавній Греції та Римі в пізніші часи у вигляді зубочисток використовували палички зі слонової кістки, бронзи, дерева та пір'я. Особливо цікавими були вироби на початку епохи Відродження. 

Знать завжди мала любов до дорогих речей, а особливо до брязкальців з дорогоцінних металів, тому зубочистки того часу були виготовлені із золота та срібла. Найчастіше вельможи їх носили на шийному ланцюжку.

Згодом для цього стали використовувати апельсинове дерево, причому готові вироби були прикрашені різьбленими візерунками і камінням. Деякі екземпляри потрапили до США і в середині 19 століття підприємливі американці розпочали потокове виробництво цих засобів гігієни. Згодом зубочистки набули плоскої форми, а для їх виробництва почали використовувати спеціальний верстат та різні сорти дерева.

Наприкінці 1880-х Чарлз Фріман вигадав і запатентував саме таку форму зубочисток, яка нам відома сьогодні — об'ємну та гостру з обох кінців.

Магазин sfera.ua пропонує зубочистки в упаковці по 250 шт та 1000 шт. Таких обсягів достатньо для прямого застосування та для лайфхаків, які можна робити за їх допомогою у кулінарії та інших областях.

Декілька порад, як ще можна використовувати зубочистки, ми наведемо нижче:

 

 1. Використовувати як фіксатор при запіканні овочевих рулетів та м'ясних виробів, наприклад, скріпити ними рулети з бекону з начинкою, щоб вони не розвалювалися.
 2. Зручно ними наколювати маленькі шматочки овочів, фруктів та сиру, які подаються гостям на стіл.
 3. Якщо проткнути овочі зубочистками і поставити на максимальну потужність у мікрохвильову піч, то картопля в мундирі буде готова за 5 хвилин.
 4. Зубочистками зручно перевіряти вологість ґрунту в квіткових горщиках, щоб уникнути переливу. Якщо на поверхню виробу налипає земля, поливати рослину рано.
 5. Прекрасно підійде цей виріб як закладка в книгу. Це дозволить не замінати сторінки та не псувати вигляд паперового носія.
 6. Очистити корпус улюбленого телефону набагато легше, якщо це зробите зубочисткою. Акуратно видаливши нею пил та дрібне сміття, ви продовжите таким чином життя своєму смартфону.
 7. Використовувати зубочистку можна, щоб перевірити готовність страви. Наприклад виріб з борошна, якщо готовий, то на нього не налипає тісто, а м'ясо, якщо дійшло до кондиції — з нього не витікатиме рідина і воно проколюватиметься легко.
 8. Нанести точково клей на дрібні предмети набагато легше за допомогою зубочистки. Ризик того, що разом із клеєм потрапить бруд та пил – набагато нижче.

 

Зубочистки Фрекен Бок та Pro Service

Наш інтернет магазин пропонує зубочистки Фрекен Бок та Pro Service. Зубочистки PRO service виготовлені із міцної березової деревини. Вироби з цього матеріалу міцні та стійкі до зламів. Гладка відшліфована поверхня виключає появу дрібних трісок, не сколюється, тому не пошкодить слизову та ясна.

Матеріал зубочисток PRO service екологічно чистий, він не просочений шкідливими речовинами, тому при його взаємодії з іншими продуктами та при нагріванні зубочистки не виділяють сторонні запахи та токсичні речовини. Упаковка виробів у кількості 1000 шт підійде як для використання у побуті, так і для оптових закупівель у ресторанній сфері.

Виготовлені з бамбука зубочистки Фрекен БОК дуже тонкі та гострі, тому підійдуть не тільки для гігієни ротової порожнини, але і для сфери кулінарії: для подачі закусок, скріплення рулетів, канапе та для перевірки готовності випічки. Зручний спеціальний тубус спрощує використання виробів по одній штуці, до того ж, його можна розмістити на столі або в кухонній шафі.

 

Інтернет-магазин з доставкою по Україні (Київ, Харків, Дніпро, Одеса)

У нашому інтернет-магазині ви знайдете потрібний формат упаковки та тільки найкращих виробників зубочисток, а також можете придбати інші товари для кухні. У всіх питаннях вам допоможуть наші консультанти, а ваше замовлення буде доставлено протягом декількох днів в такі міста України як Київ, Харків, Дніпро, Одеса.Up