Диспенсер для туалетного паперу

Відобразити як Таблиця Список

7 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

7 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Що таке диспенсер для туалетного паперу

Питання особистої гігієни завжди стоїть на перших місцях за важливістю. Особливо це стосується відвідування туалетних кімнат. Відповідно, цьому слід приділити особливу увагу. Логічно, що у власному будинку можна легко гарантувати безпеку і чистоту, як свою, так і членів сім'ї. А ось в громадських місцях питання гігієни ставляться під величезні сумніви.

Тому, настійно рекомендуємо звернути свою увагу на такі пристосування, як диспенсери для туалетного паперу. У туалетних кімнатах диспенсери для розміщення вважаються обов'язковими. Форма диспенсера зводить до мінімуму різний контакт з поверхнями. Це ефективно захищає людину від мікробів.

Диспенсер для туалетного паперу відповідає за гігієнічний відбір паперу. Вироби, найчастіше, розміщуються в ресторанах, готелях, лабораторіях, офісах, медичних та інших установах.

Диспенсер має досить компактні розміри. Незважаючи на це, його місткість висока. Перезаправка роздавальника заправляється дуже легко. Пристосування просте в обслуговуванні, завдяки надійному замку, великому оглядового вікна, легкому механізму.

Вироби мають унікальний дизайн, який в будь-який туалетній кімнаті буде виглядати доречно. Корпус диспенсера виготовляється з пластика, який відрізняється своєю стійкістю до ударів. Це забезпечує додатковий захист від механічних пошкоджень і збільшує термін експлуатації виробу. Кути диспенсер має округлені. Це істотно спрощує прибирання.

Тримач для туалетного паперу від PRO service, Selpak Professional, Tork

Тримачі для туалетного паперу брендів PRO service, Selpak Professional, Tork - це ідеальний вибір тих людей, які по-справжньому цінують комфорт і надійність.

Вибираючи диспенсер для туалетного паперу, необхідно орієнтуватися в деяких його характеристиках. Це дозволить придбати диспенсер, який буде з точністю відповідати потрібним запитам. Наприклад, в залежності від використовуваного матеріалу диспенсер може бути для:

  1. листового паперу;
  2. рулонів.

При використанні рулонів, слід вибирати тримач, який підійде за розміром. Вони бувають маленькі, середні і, відповідно, великі. Різняться диспенсери і за матеріалом виготовлення. Так, найпоширеніші варіанти - це пластик, метал, а також поєднання цих матеріалів.

Представлені бренди випускають продукцію, яка:

  1. Має міцну конструкцію, що захищає рулон від крадіжки.
  2. Зменшує витрати туалетного паперу приблизно на 40%.
  3. Забезпечує гігієнічність - контакт виключно лише з використовуваним листом.

Чому вигідніше купити диспенсер для туалетного паперу у sfera.ua

Інтернет-магазин sfera.ua надає можливість клієнтам зробити потрібний вибір і придбати якісний диспенсер для туалетного паперу. Відмінний асортимент привабливої продукції в поєднанні з розумними цінами не залишить без уваги тих покупців, які хочуть спростити використання туалетного паперу за допомогою диспенсера.

Ви можете в будь-який зручний момент ознайомитися з характеристиками товарів, порівняти ціни і підібрати для власних потреб найкращий варіант, замовивши необхідну кількість диспенсерів. Наші відмінні плюси:

  1. Максимально швидка доставка по всій території України (Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя, Дніпро).
  2. Наявність можливості вибору - купити товар оптом чи вроздріб.
  3. Встановлення цін безпосередньо від виробника, що виключає націнки і необгрунтовані завищення.
Up