Відтіночний бальзам для волосся

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-20 з 26

Сторінка
на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-20 з 26

Сторінка
на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Багато жінок бажають без шкоди змінити колір волосся. Відповідно, більшість вирішується на позитивні експерименти з відтінками, бажаючи зберегти власну індивідуальність. В цьому випадку допоможе відтінку бальзам для волосся.

Косметичний засіб містить активні компоненти, які вглиб стержня не проникають. В результаті дії відтіночним бальзаму, фарбування виходить повністю безпечним і дуже делікатним.

Відтіночний бальзам для волосся - це ідеальний варіант для тих представниць прекрасної статі, які не змогли поки визначитися з відповідним кольором волосся і, при цьому, не хочуть нашкодити пасмам.

Якщо відтінку бальзам для волосся якісний, то він безпечний на всі 100%. Засіб фолікулів, а також шкірі голови, обличчя абсолютно не шкодить. Крім цього, бальзам волосся дієво захищає від негативного впливу сонячних променів. У використанні бальзам дуже простий, особливих навичок не вимагає. Достатньо всього лише дотримуватися рекомендацій виробника.

Бальзам змивається поступово звичайним шампунем протягом 3-4 тижнів. Засіб ефективно зберігає життєву силу і здоров'я локонів. Неймовірна м'якість, шикарний блиск, приємна еластичність - це лише частина того, що дає відтінку бальзам. Крім перерахованих переваг, варто відзначити ще одне - мінімізація прояви сивини. Використання додаткових зміцнюючих або зволожуючих засобів не потрібно.

Відтіночний бальзам для блондинок

Засоби відтінків бальзами для блондинок називаються нейтралізатори. Вони ефективно прибирають жовтизну. При цьому, вони брюнеткам не підходять.

Відтіночний бальзам Тоніка без шкоди для волосся легко справляється з подоланням жовтизни. Таке явище проявляється нерідко на освітлених локони. Тонік є нейтралізуючим. Він волоссю додає красивий попелястий відтінок. В результаті цього, попереднє фарбування довше зберігається.

Відтіночний бальзам для блондинок спеціально розроблений для світлих і освітлених локонів. Він надає волоссю теплий ніжний відтінок. Технологія особливого харчування захищає волосся. Як результат - волосся стає блискучим і дуже об'ємними. Зовнішній вигляд пасом помітно поліпшується, вони від негативного зовнішнього впливу надійно захищені.

Відтіночний бальзам для темного і сивого волосся

Відтіночний бальзам для темних і сивого волосся Тоніка є косметичний засіб, який містить забарвлює пігмент. Містяться в ньому щадні інгредієнти, які в структуру волосся проникають дуже глибоко. При цьому, немає ніякої шкоди. Величезна кількість жінок користуються засобами відтінків бальзамами для темного волосся і для маскування змін з віком від бренду Тоніка дуже активно. Тоніка створює унікальні косметичні засоби, які володіють такими перевагами:

  • склад глибоко в структуру волосся не проникає глибоко, зачіпаючи тільки поверхню локонів і створюючи відмінну захисну плівку;
  • повністю безпечна барвна структура, тому можуть її сміливо використовувати і вагітні жінки;
  • безпеку складу, що дозволяє використовувати засіб навіть людям, схильним до алергічних реакцій.
Up