Рукавички вінілові

Відобразити як Таблиця Список

5 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
 1. Фрекен БОК Рукавички вінілові 10 шт., S, арт. 17501570
  Фрекен БОК Рукавички вінілові 10 шт., S, арт. 17501570
  Special Price 64,96 грн
  ?
  Regular Price 76,42 грн
 2. Фрекен БОК Рукавички вінілові 10 шт., M, арт. 17501580
  Фрекен БОК Рукавички вінілові 10 шт., M, арт. 17501580
  Special Price 64,96 грн
  ?
  Regular Price 76,42 грн
 3. PRO Рукавички вінілові Professional М, 100 шт/уп (10 уп/ящ), арт. 17201100
  PRO Рукавички вінілові Professional М, 100 шт/уп (10 уп/ящ), арт. 17201100
  Special Price 136,03 грн
  ?
  Regular Price 160,03 грн
 4. PRO Рукавички вінілові Professional L, 100 шт/уп, арт. 17201000
  PRO Рукавички вінілові Professional L, 100 шт/уп, арт. 17201000
  Special Price 136,03 грн
  ?
  Regular Price 160,03 грн
 5. ФАЙНИЙ БОНУС Рукавички вінілові 10шт, арт. 17100135
  ФАЙНИЙ БОНУС Рукавички вінілові 10шт, арт. 17100135
  Special Price 56,87 грн
  ?
  Regular Price 66,91 грн
  Немає у наявності
Відобразити як Таблиця Список

5 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Господарські вінілові рукавички для приготування

Тільки господині знають, як важливо захищати руки від порізів, неприємних запахів, опіків та інших можливих пригод на кухні та в будинку.

Робити це важливо регулярно і робити потрібно правильно. Тому вірним рішенням буде вибрати та купити вінілові рукавички у магазині sfera.ua. Саме вони стануть надійним захистом у роботі на кухні, знадобляться у догляді за рослинами та тваринами і взагалі допоможуть у роботі по дому і не тільки по дому.

Якщо раніше в маркетах можна було купити тільки латексні рукавички, то останні 10 років асортимент рукавичок з інших матеріалів помітно розширився. Латекс, вініл і нітрил - це ті самі матеріали, з яких сьогодні виготовляють рукавички.

Купуючи вінілові рукавички корисно знати, наприклад, чим вони відрізняються від нітрилових. Вініл (полівінілхлорид) – це синтетичний матеріал, який не містить білків та агресивних хімічних речовин, тому ці вироби не викликають алергію. А враховуючи те, що на них наносять шар з поліуретану, такі рукавички стають міцнішими та комфортнішими у використанні, ніж наприклад конкуренти з латексу.

Не дивлячись на те, що ці вироби коштують недорого, вони дуже міцні та еластичні, тому рукавички з ПВХ використовують у тих областях, де потрібна невисока точність тактильних відчуттів та немає контакту з агресивними хімікатами. Зазвичай ці вироби застосовуються у харчовій промисловості, у клінінгових компаніях та у косметології.

До переваг рукавичок з вінілу можна зарахувати такі як:

 1. висока еластичність
 2. стійкість до впливу кислот, спирту, масел та вуглеводнів
 3. не порушують чутливість рук
 4. легко одягати та знімати
 5. придатні для багаторазового використання

 

Господарські вінілові рукавички Фрекен Бок

 

Бренд Фрекен Бок зарекомендував себе як один із топових виробників товарів для дому. Товари вітчизняного виробника давно зайняли не лише свою нішу на ринку, а й полицю у нашому домі.

Ці універсальні вінілові рукавички від Фрекен Бок подарують максимальний комфорт та зручність під час різнопланових господарських робіт по кухні та у будинку, а також садово-польових робіт. Зроблені вони із щільного та еластичного полівінілхлориду, тому одну пару ви можете використовувати кілька разів. Вироби не викликають алергічних реакцій, не мають сторонніх запахів та щільно прилягають до руки.

Чому варто вибирати вінілові рукавички від Фрекен Бок?

 

 1. Рукавички служать надійним захистом рук не тільки від ушкоджень, але й від бруду, запахів та інших чинників впливу на шкіру рук. Вироби збережуть здоров'я та красу ваших рук
 2. в них легко мити посуд, чистити овочі, обробляти м'ясо та рибу, взаємодіяти з барвниками, працювати в саду і займатися ручним пранням білизни
 3. Вінілові рукавички підходять для роботи в салонах та перукарнях, а також їх зручно використовувати в лабораторних умовах та в роботі з легкими хімічними речовинами

Залежно від розмірів вашої руки, сфери та частоти використання ви можете вибрати відповідний розмір та упаковку з необхідною кількістю вінілових рукавичок.

Для цього перейдіть в розділ Вінілові рукавички на сайті інтернет-магазину sfera.ua і ви переконаєтеся, що для вас знайдеться саме той товар, який потрібен. 

Проконсультуватися щодо виробів та з будь-яких інших питань вам допоможуть наші менеджери. Після оплати ваше замовлення буде доставлено у найближчий час в такі міста України як Київ, Одеса, Харків та Дніпро.

 

Up