Пральний порошок оптом

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Пральний порошок оптом від виробника Sfera.ua для кольорового і білого

Прання є невід'ємною частиною щоденного життя сучасної людини. Відповідно, до вибору прального порошку слід ставитися вкрай відповідально. Саме від нього безпосередньо залежить якість майбутнього прання.

Якісний і ефективний порошок добре виводить плями, дієво зберігає первісний колір тканини, а також при тривалому зберіганні зберігає її охайний і свіжий вигляд. Отже, вибирати засіб для прання необхідно дуже уважно. Це стосується, перш за все, складу прального порошку.

Виробник Sfera.ua пропонує пральні порошки для білого і кольорового за адекватними цінами. Вони з забрудненнями справляються досить легко. Порошок відбілює тканини, видаляє мікроби і бактерії з неї, пом'якшує тканину.

Для того, щоб отримати очікуваний, гарантований і хороший результат, найкраще придбати пральний порошок у нас, оскільки ми встигли позитивно зарекомендувати себе на ринку.

Побутова хімія відмінної якості – це запорука ідеального і охайного зовнішнього вигляду одягу, постільної білизни і т.д.

Купівля прального порошку часто стає справжнім випробуванням, і це не перебільшення. Це обумовлено тим, що саме на порошок може бути алергія, тому його правильний вибір дуже важливий.

Як правило, покупці часто прагнуть підібрати засіб максимально дешевший за ціною, забуваючи про якість продукту. Недооцінюючи серйозність вибору порошку, можна зіткнутися з такими неприємними моментами:

  1. Значне пошкодження одягу, втрата тканиною свого кольору, поява зачіпок, поява розтяжок.
  2. Алергічні неприємні реакції на фосфати, різні ароматизатори, ПАР. Їх зміст в деяких порошках перевищує норму. Фосфати становлять особливу небезпеку, тому що вони знижують захисні функції шкірного покрову. Фосфати разом з ПАР надають руйнівний ефект на людський організм.
  3. Пошкодження пральної машини. Порошок поганої якості практично в воді не розчиняється, при зміні температури на стінках машинки утворюється накип. В результаті цього, обладнання з ладу виходить швидко, тому доведеться вкладати великі гроші в ремонт.
  4. Сильна витрата порошку. Пов'язано це з низькою якістю виробу, тому доводиться його додавати набагато більше.

До вибору порошку для прання необхідно підходити відповідально, акцентуючи увагу не тільки на його вартості, а й на якості.

Sfera.ua пропонує бренд: PRO service

Pro Servicе – виробник побутової хімії, в т.ч. і прального порошку, який представлений в інтернет-магазині Sfera.ua. Він універсальний, оскільки підходить для прання у всіх різновидах пральних машин і ручного прання. Оптимальний температурний режим – 30-90 ° С. До переваг порошку даного бренду слід віднести:

  • Високий рівень ефективності навіть від найстійкіших забруднень.
  • Використання інноваційних формул, які спрямовані на виведення плям.
  • Відсутність неприємних запахів.
  • Ніяких пошкоджень на тканинах (для прання шовку та вовни порошок не застосовувати).
  • Відсутність алергії.

Доставка по всій Україні (Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя)

Ми здійснюємо доставку продукції по Україні – до Києва, Дніпра, Запоріжжя, Харкова і в інші куточки нашої країни. Менеджери швидко оформляють замовлення, з потрібних питань проводять консультації і допомагають підібрати товар.

Up