Пергаментний папір для випічки і упаковки

Відобразити як Таблиця Список

10 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

10 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Папір для випічки від виробника sfera.ua

На кухні у господинь одним з найбільш затребуваних виробів є папір для запікання. Він істотно спрощує життя, оскільки виступає незамінним помічником у приготуванні їжі. Навіть, якщо Ви не вмієте або не полюбляєте готувати, папір стане в нагоді, тому що для страв в ньому не потрібно досконало володіти кулінарним мистецтвом.

Папір використовувати можуть різними способами. Найпоширеніший – викладання його на деко для збереження його під час випікання чистим. За допомогою такого настилу кулінарний виріб до поверхні не прилипає і знімається просто відмінно. Папір також використовується і для приготування холодних десертів, для підігріву в СВЧ-печі їжі і розкочування тіста.

Пергамент для випічки – неймовірно корисне і потрібне пристосування для приготування величезної кількості страв. У промисловості і в побуті без нього не обійтися. Господині вже давно гідно оцінили користь паперу для випічки. Він значно економить час, оскільки абсолютно немає необхідності вимивати деко. Весь «удар» забрудненості і жирності приймає на себе саме пергамент.

Оцінити необхідність паперу для випікання в кафе, ресторанах та інших закладів громадського харчування неможливо. У таких місцях дане пристосування займає особливе місце і значно економить час.

Пергамент харчовий відрізняється безпекою і екологічністю. Його можна використовувати не тільки для приготування багатьох страв, але і для їх зберігання. Виготовляється папір для випікання з целюлози. При роботі з жирними інгредієнтами ніякої додаткового мастила жиром або маслом не потрібно. Папір відмінно переносить вплив вологи і заморозку.

Основні переваги пергаменту для запікання

Незаперечними перевагами пергаменту для запікання є:

  1. Простота і легкість використання. Достатньо всього лише застелити папір на деко.
  2. Істотна економія часу і збереження чистоти робочих поверхонь. Не потрібно чистити деко після приготування їжі.
  3. Збереження усіх смакових властивостей продуктів.
  4. Економічність витрати. Одного рулону вистачає на довгий час.
  5. Дешева ціна. Вартість виробу доступна абсолютно всім покупцям.
  6. Безпека і екологічність. При контакті з харчовими продуктами папір не виділяє ніяких шкідливих речовин.
  7. Відсутність будь-яких розривів, дір. Пергамент досить міцний.
  8. Практичність. Папір витримує високі температури, вплив вологи та холоду.

При використанні паперу для запікання необхідно дотримуватися всіх тих вимог, які зазначені на упаковці. Матеріал нагрівати понад дозволеної позначки не можна. Папір використовувати можна для розкочування тіста, а також приготування десертів.

Чому вигідно купити папір для випічки від брендів Фрекен Бок і Бонус

Наша компанія на сайті sfera.ua пропонує придбати папір для випічки чудової якості за відмінною ціною. У нас представлені такі бренди – Фрекен Бок і Бонус. Вони славляться високою якістю продукції, що випускається, тому цінуються покупцями особливо. Компанії ведуть адекватну цінову політику, тому для кожного клієнта їх продукція доступна. Ми завжди відповімо на питання, що цікавлять і допоможемо з вибором товару.

Увесь папір для випікання, представлений ​​в каталозі, для застосування безпечний. Він підходить для використання в домашніх умовах і для промислових підприємств.

Доставка по всій Україні (Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя)

Ви можете скористатися нашими послугами і замовити доставку товару по містах України - в Київ, Запоріжжя, Дніпро, Одесу, Харків. Ми працюємо оперативно і доставляємо товар в означений і узгоджений з клієнтом термін.

Up