Диспенсер для серветок

Відобразити як Таблиця Список

8 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

8 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Що таке диспенсер для серветок

Диспенсер, також він називається дозатором, являє собою спеціальний пристрій, призначений для видачі в певній кількості серветок. Конструкції диспенсеров досить прості. Особливості диспенсера обумовлені областю застосування і видом серветок.

Основною перевагою дозаторів є їх висока економічність, зручність в експлуатації і простота заправки. Використання звичайних салфетниц на столі - це вже давно не модно і, до того ж, не практично. Наповнивши диспенсер серветками, можна на якийсь час забути про дане питання, займаючись іншими справами. Це суттєво економить час.

Широко використовуються диспенсери в закладах громадського харчування - їдальні, кафе, ресторани і т.д. Розміщують їх на столах. Дане пристосування відрізняється своєю зручністю використання. В цілому, вони і отримали таку назву - настільні диспенсери.

Для клієнта дуже важливо мати вільний і легкий доступ до серветок в будь-який потрібний момент. Примітно те, що диспенсери в використанні зручні також і для персоналу. Відбір серветок поштучно допомагає витратний матеріал значно економити. При цьому, ефективно забезпечується гігієнічність.

Диспенсер для серветок - виріб компактний. Його головна перевага - за 1 раз можна дістати лише 1 серветку, не торкаючись інших серветок руками. Крім цього, диспенсер має ряд таких плюсів:

 1. Істотне зниження витрати серветок, зниження кількості сміття.
 2. Економія часу на прибирання та обслуговування, завдяки швидкій перезаправці.
 3. Гігієнічний відбір.

Настільний диспенсер для серветок від PRO service, Selpak Professional

Настільні диспенсери для серветок від виробників PRO servise і Selpak Professional виготовляються з міцного і якісного пластику. Вироби відрізняються своїм зручним відкриванням і закладкою серветок.

За рахунок грамотної конструкції, серветки не припадають пилом, не розлітаються, витрачаються дуже економно. Використовуються такі настільні диспенсери в барах, на відкритих літніх майданчиках, кафе і в інших закладах. Варто зауважити, що всупереч стереотипам, пластик зовсім не крихкий матеріал. Пластикові вироби мають наступні переваги:

 1. Міцність і повна нешкідливість.
 2. Відмінні експлуатаційні характеристики, довговічність.
 3. Стійкість до різних механічних впливів.
 4. Практичність, стійкість до миючих засобів.
 5. Збереження свого первісного вигляду.

Настільні диспенсери PRO servise і Selpak Professional мають універсальні форми, які ідеально вписуються в будь-який інтер'єр.

Чому вигідніше купити диспенсер для серветок у sfera.ua

Інтернет-магазин sfera.ua пропонує до уваги покупців настільні диспенсери для серветок за прийнятними цінами. У нас представлені вироби компактних форм, які зручні в застосуванні. Вони гармонійно доповнять інтер'єр, як розважальних закладів, так і стануть приємним доповненням домашньої обстановки.

Чому вигідніше купити диспенсер для серветок у sfera.ua

 1. Максимально оперативна доставка по всій Україні (Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя).
 2. Можливість купити оптом і в роздріб. До нас звертаються власники кафе, ресторанів та інших закладів з усієї країни.
 3. Ціни від виробника, ніяких посередницьких накруток.
 4. Робота в режимі онлайн. Фахівці постійно на зв'язку, вони допомагають покупцям визначитися з вибором.

Якість настільних диспенсерів змогли вже оцінити багато наших клієнтів, які задоволені вигідною співпрацею.

Up