Pro Service

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-20 з 276

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-20 з 276

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Підвищення стандартів якості прибирання і більш високі вимоги до гігієнічних норм в громадських місцях формують великі очікування від клінінгу. Потреба у професійній побутовій хімії в сегменті HoReCа і у представників клінінгової сфери зростає з кожним днем.

Професійна побутова хімія для сфери готелів і ресторанів відрізняється від тієї, яку ми зазвичай купуємо для свого житла. Якісні, ефективні і економічно вигідні концентрати, які виробляють для професійного клінінгу та сфери HoReCа дозволяють з мінімальними трудовими і тимчасовими витратами провести клінінг на найвищому рівні відповідно до гігієнічних стандартів.

PROservice — це компанія, яка пропонує товари побутової хімії в сегменті професійного споживання і використання. Проект PROservice був заснований в рамках корпорації Біосфера. PROservice — це один з лідерів на ринку професійної спеціалізованої хімії, який займає свою нішу з 2009 року, орієнтуючись на основні потреби клієнтів.

Стрімко розширюючи свою лінійку продукції, PROservice з кожним роком вдосконалюється, крокуючи в ногу з новими технологіями виробництва. В арсеналі PROservice присутні всі необхідні засоби для професіоналів сфери клінінгу. Їх регулярне використання допоможе вам досягти бажаного ефекту під час процесу прибирання. Результат від застосування професійних засобів для клінінгу, в порівнянні з хімічним засобом зі сфери мас-маркету відчутний. Від застарілих різних видів забруднень, неприємного запаху і хвороботворних бактерій не залишається і сліду, як тільки в хід йдуть професійні засоби.

Продукти компанії PROservice користуються популярністю в таких напрямках, як клінінгові компанії, хаускіпінг, обслуговування промислових підприємств, а також торгових та офісних приміщень.

Фахівці компанії PROservice розробили побутову хімію:

 1. для прибирання та дезінфекції ванни і туалетної кімнат  
 2. для гігієни
 3. для кухні

Сьогодні продукцією PROservice користуються приватні споживачі, технічний персонал супермаркетів, готельних комплексів, ресторанів, в тому числі медичні та косметологічні установи.

Високу якість продукції підтверджують позитивні відгуки від численних споживачів. На сьогоднішній день побутова хімія від PROservice — це великий асортимент якісної продукції в сегменті професійного використання за дуже прийнятними цінами. Продукція PROservice є бюджетним і дієвим рішенням для кожної домогосподарки і клінера тому, що її використання знизить ваші фінансові витрати на придбання різноманітних хімічних засобів для наведення чистоти.

Переваги використання продукції бренду PRO service:

 1. захист поверхонь від активного зношування і забруднення
 2. чистота та дезінфекція всіх приміщень
 3. широка лінійка продукції
 4. новітні технології виробництва
 5. безпека для людини та екології
 6. оптова ціна безпосередньо від виробника
 7. проста і зручна упаковка
 8. можливість вибору потрібної розфасовки і концентрації засобів

Професійна хімія— запорука гігієни і чистоти в вашому домі і закладі. Обираючи продукцію вітчизняного виробника PROservice, ви економите час і гроші на клінінг.

Up