Паперові рушники Tork

Відобразити як Таблиця Список

3 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

3 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Паперові рушники Торк

Паперові рушники бренду Tork — це чудове рішення для підтримки високого рівня гігієни та чистоти у публічних місцях. Дослідження передових університетів показали, що саме паперові рушники для сушіння рук справляються з більшістю бактерій на шкірі.

Плюс до всього, більш швидкого способу висушити руки, ніж за допомогою рушників поки немає, наприклад та ж електросушарка вп'ятеро довше вирішує завдання з  сушіння рук.

Основною сировиною для виготовлення гігієнічних рушників є целюлоза високої якості. Завдяки сучасному обладнанню та технологіям, рушники цього бренду такі м'які і при цьому дуже щільні. Вироби чудово поглинають вологу та ефективно прибирають забруднення.

На сьогоднішній день у  рушниках для рук Tork є потреба громадських місць, таких як готелі, ресторани, офісні приміщення, підприємства, в тому числі медичні та косметичні установи.

Складно уявити, як сучасна людина може обійтися без такого вже популярного та зручного засобу гігієни як паперовий рушник.

 

Безперечні переваги паперових рушників Tork це:

 

  1. м'якість;

  2. гігієнічність;

  3. високий рівень міцності, навіть у вологому стані;

  4. моментальне та комфортне сушіння рук;

  5. ефективність у прибиранні вологих поверхонь.

Рушники паперові Tork бувають двошаровими та одношаровими. Основними видами гігієнічних виробів для рук бренду Tork є листові рушники з різним типом складання та рушники у рулонах.

Листові рушники в основному використовують із диспенсером Tork, який зазвичай встановлюють у місцях з великою прохідністю, що суттєво скорочує витрати паперових виробів. Такий тримач для рушників завдяки полистовій роздачі сприяє зручній та швидкій роздачі рушників, тому подібні пристрої характерні для місць з великою прохідністю. Цей варіант рушників характерний різними типами складання: Multifold, Z, Z-Z, C, V – образні, з центральною витяжкою що відповідає певному виду диспенсера.

Наприклад диспенсеру Tork Xpress для рушників складання Multifold, (Н2) відповідає рушник Tork Xpress Advanced Multifold 2 шари, 190 аркушів (Н2) за ознакою Н2, а міні диспенсер Tork PeakServe міні для рушників з безперервною подачею,  (Н5) відповідають рушники PeakServe Universal 1 шар, 410 аркушів (Н5) за ознакою Н5.

Рушники в рулонах Tork часто використовуються в побуті на кухні та при прибиранні, тому що добре поглинають вологу та бруд. Вони незамінні вдома, в косметологічних центрах, в офісі та й у будь-якому іншому громадському місці.

У нашому магазині sfera.ua ви можете купити необхідний варіант рушників, в рулонах або листові. При необхідності, до них наші консультанти допоможуть вам підібрати відповідний диспенсер Tork. Замовлення зазвичай доставляється у найкоротші терміни у такі міста України, як Київ, Харків, Дніпро та Одеса.

 

Up