Гель для прання оптом

Відобразити як Таблиця Список

2 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
 1. Гель для прання PRO service White, 5л, арт. 25481900
  Гель для прання PRO service White, 5л, арт. 25481900
  Special Price 468,71 грн
  ?
  Regular Price 551,42 грн
 2. Гель для прання PRO service Color, 5л, арт. 25481800
  Гель для прання PRO service Color, 5л, арт. 25481800
  Special Price 468,71 грн
  ?
  Regular Price 551,42 грн
Відобразити як Таблиця Список

2 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Гель для прання від виробника Pro Service

 

Багато хто сумнівається, що краще використовувати: гель або порошок для прання?

На відміну від порошків, у гелях міститься менше аніонних ПАР, які краще впливають на прання речей, але мають негативний вплив на шкіру.

При цьому в них більше катіонних та неіоногенних ПАР, які більш безпечні для людини та природи. Гель м'якше впливає на тканину, а також їм легше освіжити повсякденний одяг.

Комплексоутворювачі, що входять до складу гелю, впливають на пом'якшення води, а ензими — допомагають видалити плями. Часто до гелів додають різні пом'якшувальні компоненти для шкіри, рослинні екстракти або аромабальзами. У засобах також є компоненти вузькоспрямованої дії.

З огляду на реалії нашого життя, а саме погіршення екології та здоров'я – рідкі засоби для прання стали користуватися великою популярністю. Їх легко дозувати, що сприяє більш раціональному використанню засобу.  На відміну від порошку вони не утворюють пил при використанні, завдаючи шкоди здоров'ю, а миттєво розчиняються у воді.

Магазин sfera.ua представляє гель для прання бренду PRO service для білих та кольорових речей, який має ряд переваг у порівнянні з аналогами:

 1. не містить фосфатів

 2. швидко розчиняється у воді

 3. не залишає слідів на тканині

 4. якісно видаляє забруднення навіть за низьких температур води (20-30°С).

 5. засіб дуже м'який, тому ваші руки під час роботи з ним будуть захищені

 6. невеликі витрати

 7. використовувати гель можна для тканини будь-якого типу. Він дуже ефективний при будь-якому типі прання (автоматичному, ручному та напівавтоматичному)

 

                    Гель для прання великий та дрібний опт

 

Гель для прання від бренду Pro Service - це професійний концентрований засіб, який часто використовується в готелях, медичних закладах, оздоровчих комплексах, дитячих закладах та в інших місцях, де необхідно якісно та бюджетно підготувати постіль, рушники, скатертини та інші речі для подальшого використання. 

Гель продається в фасуванні по 5 літрів, чого вистачає приблизно на 500 циклів прання. Великий та дрібний опт пропонується для закупівель мережі HoReCa та інших установ, пов'язаних з обслуговуванням та комплексним наданням послуг відвідувачам та клієнтам.

Основні переваги гелю для прання:

 

 1. підходить для делікатного та щоденного прання. Засіб очищує речі і не деформує тканини, тому підходить також для виробів з шовку і вовни;

 2. швидка розчинність у воді, тому не залишає розводів на тканині та повністю вимивається з неї, оскільки його залишки не застряють між волокнами та у складках тканини;

 3. економна витрата засобу, завдяки мірному ковпачку гель легше дозувати;

 4. безпечний для людей та екології. У складі гелів немає фосфатів та комплексоутворювачів, які шкодять навколишньому середовищу;

 5. гіпоалергенний. Засіб добре вимивається з тканин і не піднімається пилом у повітря, тому має мінімальний ризик викликати алергічну реакцію;

 6. активний навіть у теплій воді 30–40⁰C. З таким пранням тканини довше зберігатимуть свій первісний вигляд;

 7. ефективне видалення складних забруднень за допомогою ензимів у складі засобу;

 8. завдяки рідкій консистенції в гелі присутні пом'якшувальні для шкіри речовини, а саме бальзами, витяжки з трав тощо

Up