Поролонові губки

Відобразити як Таблиця Список

18 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

18 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Поролонові губки для миття посуду від виробника Sfera.ua

Поролонова губка для посуду – це виріб, без якого побут господині просто неможливо уявити. Користуються їм без винятку абсолютно всі. Мочалки один від одного відрізняються формами, конфігурацією, матеріалом виготовлення, функціями і сферою застосування. Щоб результат прибирання був максимально ефективним, потрібно чітко знати для яких саме цілей призначена поролонова губка, щоб потім в результаті не розчаруватися.

Найпоширеніший і затребуваний вид губок для щоденного використання – це поролонові вироби. Матеріал має пористу структуру, яка допомагає губці добре пінитися (навіть якщо застосовувати звичайне мило). Губки відрізняються між собою розміром і ступенем щільності поролону. Примітно, що розмір пристосування для миття на результат ніяк не впливає. Це всього лише данина індивідуальних переваг.

Що стосується щільності матеріалу, то тут все залежить безпосередньо - більше піни буде утворюватися при високій піни. Відповідно, миючий засіб буде використовуватися ощадливо.

Двосторонні губки дуже зручні у використанні. Для зручності використання і захисту нігтів на деяких видах можна побачити спеціальні канавки. Часте застосування зношує поролон, тому властивості він стрімко втрачає. Рекомендується 1 раз в тиждень губку міняти. Дотримуйтеся цієї рекомендації, якщо не бажаєте, щоб на виробі утворювалися бактерії.

Якісні і хороші губки зовсім запаху не мають. У Sfera.ua ми рекомендуємо придбати поролонові губки від виробника для миття посуду. Ніякого хімічного різкого аромату і поганої якості, у нас Ви знайдете тільки перевірених виробників і ефективну продукцію за демократичною вартістю. Губки еластичні, при стисканні вони свою форму змінюють і відразу ж відновлюються.

Вироби, представлені у нас, універсальні, оскільки підійдуть для миття не тільки посуду. Використовувати їх можна в воді будь-якого температурного режиму, якість від цього губки не погіршиться.

Sfera.ua пропонує бренд: PRO service, Vortex, Бонус

Sfera.ua на вибір пропонує такі бренди, що займаються виробництвом поролонових губок – PRO service, Vortex, Бонус. Дані бренди славляться такими особливостями:

  1. Підвищена безпека матеріалу виготовлення. Можна бути повністю спокійним у відсутності шкоди для здоров'я.
  2. Ефективність застосування. Поролонові губки чудово вимивають посуд, а також їх можна використовувати для очищення інших поверхонь.
  3. Зручність миття за рахунок продуманої форми.
  4. Хороша піноутворюваність, що сприяє економній витраті миючого засобу.

Доставка по всій Україні (Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя)

Купівля товару з доставкою по Україні (Харків, Дніпро, Київ, Запоріжжя і т.д.) можлива в нашому магазині, який зарекомендував себе надійним продавцем пристосувань для полегшення прибирання та миття різних поверхонь.

Up