Дезковрик для взуття і будинка

Відобразити як Таблиця Список

1 елемент

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
 1. Килим дезинфікуючий 50х50 см, арт. 25600150
  Килим дезинфікуючий 50х50 см, арт. 25600150
  Special Price 410,77 грн
  ?
  Regular Price 483,26 грн
  Немає у наявності
Відобразити як Таблиця Список

1 елемент

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Для чого потрібен дезінфікуючий килимок

Дезковрікі – це вироби, які ефективно вирішують деякі проблеми з брудом. На жаль, клімат країни досить різноманітний. Наприклад, влітку дуже пильно і жарко, навесні і восени багато бруду  тощо. Відповідно, на вході в різні приміщення розміщують захисні бар'єри від бруду. В такому випадку, волога ганчірка не ефективна. Ідеальним варіантом стає дезінфікуючий килимок.

Килимок забезпечує надійний захист від різного роду бруду. Дезінфікуючий килимок має антибактеріальні властивості, видаляє бруд, сніг, пил, пісок та інші види забруднення. Основне завдання такого захисного бар'єру – підтримка повної чистоти на рівні бактеріальному. Більш того, на деяких виробництвах його використання обов'язкове. Наприклад, в медичних установах або харчових організаціях, де інфекції дають дуже високий ризик.

В сучасних умовах, на жаль, деякі установи продовжують застосовувати застарілі і не ефективні способи очищення. Серед них – ганчірка для підлоги з дезрозчином. Стало очевидним, що такі методи зовсім не справляються зі своїми функціями. З цієї причини були створені дезковрікі. Надійність, ефективність, довгий термін служби, невисока ціна даних виробів показали себе з хорошого боку.

Слід звернути увагу на такі переваги дезковриков:

 1. Простота використання. Немає необхідності обладнювати вхід в приміщення якимись спеціальними і складними бар'єрами. Він легко укладається біля входу і, власне, все.
 2. Економічна ефективність. Не потрібні витрати на покупку додаткових засобів захисту від бактерій. Дія килимка дуже економна – при наступленні на нього виділяється дезінфікуючий засіб, який змочує взуття і видаляє з нього мікроби. Після підняття ноги, дезковрик піднімається назад в початкове положення.
 3. Низька вартість виробів. Більш того, догляд за ними зовсім не витратний.
 4. Великий термін служби – близько 2 років. Це залежить від частоти використання килимка.

Доставка по всій Україні (Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя)

Інтернет-магазин Sfera.ua надає для клієнтів різноманітний вибір дезковриков. У нас покупці можуть купити дезковрик для взуття і вдома в роздріб і оптом. Ціни в магазині цілком доступні. Крім того, є доставка по Україні в такі міста, як Київ, Запоріжжя, Харків, Дніпро та ін. Якість товару вже оцінили наші клієнти і залишилися задоволені.

Up