Диспенсер для паперових рушників

Відобразити як Таблиця Список

12 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

12 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Для чого потрібен утримувач для паперових рушників і які переваги

Паперові рушники – вироби, що усувають будь-якого роду забруднення. Необхідні вони для протирання рук або посуду. Сучасні фірми пропонують безліч варіантів пристосувань, які значно спрощують використання паперових рушників на кухні, роблять роботу з ними більш комфортною. Один з подібних предметів – це тримач для рушників. На ньому можна легко розмістити рулонні або листові вироби. Це допомагає забезпечити миттєвий доступ до рушників при першій необхідності.

Серед переваг утримувача рушників варто виділити наступні:

  1. Безпека і зручність використання.
  2. Сучасний і лаконічний дизайн.
  3. Невисока вартість.
  4. Легкість монтажу.

Щоб тримач для паперових рушників мав дійсно перераховані переваги, найкраще його купувати в спеціалізованих інтернет-магазинах. Якісні і перевірені вироби пропонує наш магазин, який продає продукцію від популярних виробників. Ціни на товар відрізняються своєю доступністю, будь-то роздрібна або оптова купівля.

Утримувач має простий принцип роботи – він утримує рулон на місці в момент відриву паперового листа. Конструкція дуже проста. Буває утримувач всього 2 видів:

  1. Горизонтальний. Він кріпиться до меблів або до стіни. Необхідна кількість рушників відривається з легкістю. Однак, вільною рукою його все одно слід притримувати.
  2. Вертикальний. Такий власник є мобільним, тому його завжди можна перенести в потрібне місце.

Диспенсер для паперових рушників – досить таки складний пристрій з технічної позиції. Спочатку використовувався він виключно лише в громадських місцях – туалетах лікарень, офісів, вокзалів і т.д. Подібного роду конструкції мають величезні габарити.

Зараз можна знайти побутові диспенсери. Матеріалом виготовлення є пластик. Основна відмінність побутової моделі – простота в догляді і ергономічність. Диспенсери можуть оснащуватися лічильниками для довжини обмотки, спеціальними лезами для того, щоб можна було відрізати потрібну довжину рушника, датчиками, що реагують на піднесення рук до них. Ціна таких пристроїв може варіюватися, тому можна підібрати варіант, орієнтуючись на свій бюджет.

Sfera.ua пропонує бренди: PRO service, Selpak Professional, Tork

Інтернет-магазин Sfera.ua пропонує покупцям хороший вибір диспенсерів для паперових рушників. У нас Ви знайдете такі надійні бренди, як PRO service, Selpak Professional, Tork. Всі вони орієнтовані на випуск міцної, якісної і відносно недорогої продукції. Ви можете придбати вподобану модель диспенсера, не переживаючи за її експлуатаційні особливості.

Доставка по всій Україні (Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя)

У нашому магазині є доставка товару по Україні в такі міста – Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя. Ми здійснюємо доставку і в інші населені пункти країни.

Up