Візки для прибирання

Відобразити як Таблиця Список

5 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

5 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Візок на колесах для прибирання приміщень

Професійні візки для прибирання відмінно себе зарекомендували в якості ефективного обладнання, яке забезпечує комфортність прибирання будь-якого приміщення.

Для економії часу в процесі наведення порядку в приміщенні з величезною площею візок є просто ідеальним варіантом. Вироби багатофункціональні. Їх продумана конструкція допомагає ергономічно розмістити необхідні аксесуари для прибирання: набір миючих засобів, пристосування для миття підлог тощо.

Візок на колесах відноситься до різновидів клінінгового пристрою. Він користується стабільним попитом не тільки у професійних прибиральниць. Актуальний візок також і для прибирання квартир, будинків, дач.

Пристрій візки допомагає переміщати її на різні відстані максимально комфортно. Це значно прискорює процес самого прибирання. Каркас виробу міцний, виготовлений з металу. Він добре тримає полички, підставки. Колеса пересуваються безшумно, що дозволяє прибирати в готелях, не турбуючи проживаючих людей в номерах. Візок має ручку, яку зручно везти за собою або ж штовхати вперед.

Візок оснащений зручними коліщатками, які забезпечують маневреність і мобільність. Устаткування може витримувати більшу масу. У візку можна розмістити щітки, відра, швабри, а також вироби для догляду за скляними поверхнями. У яких же приміщеннях застосування візки для прибирання доречно і неймовірно зручно?

  1. Готелі, хостели.
  2. Оздоровчі та медичні установи.
  3. Спортивні комплекси, фітнес-зали.
  4. Розважальні та торгові центри.
  5. Офіси.
  6. Будинки, квартири, заміські котеджі.

Багатофункціональний і ергономічний візок використовується для сухого та вологого прибирання. При цьому, одночасно можна збирати сміття. При виборі візка на колесах звертайте увагу на такі фактори:

  1. Розміри.
  2. Маневреність.
  3. Місткість.
  4. Функціонал.

Sfera.ua пропонує бренд: Uctem Plas

Інтернет-магазин Sfera.ua пропонує візки для прибирання приміщень від бренду Uctem Plas. Виробник випускає тільки якісну і функціональну продукцію. У нас покупець знайде візок для прибирання на 2 відра з сміттєвим пакетом (18 л), візок на 2 відра на 25 л, відро для прибирання з віджимом (24 л).

Доставка по всій Україні (Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя)

Ми пропонуємо клієнтам високоякісний товар з доставкою по Україні – в Запоріжжя, Київ, Дніпро, Харків та інші міста. Ви купуєте за доступною вартістю продукцію, надійність якої вже не раз була відзначена нашими покупцями.

Up