Протиральні матеріали Tork

Відобразити як Таблиця Список

3 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

3 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Протиральний папір у рулонах Tork

 

Раніше для прибирання, полірування та інших робіт які стосуються очищення поверхонь ми використовували ганчір'я. Сьогодні цей матеріал відійшов на другий план, оскільки з'явився альтернативний йому протиральний папір. Він екологічний, досить практичний і міцний, при цьому його зручно використовувати там, де важливий високий рівень санітарії.

Протиральний папір Торк - це матеріал нового покоління та чудовий варіант для сфери клінінгу і кухонних поверхонь, а також для ресторанів та автомайстерень. Його використовують скрізь, де важливо витерти та відполірувати.

Цей виріб очищує різні типи поверхні, з яких важливо прибрати бруд, рідини, олії, клей та інші в'язкі речовини. Протиральний матеріал добре ліквідує різні типи забруднень різної складності, тому просто незамінний як при вологому, так і при сухому прибиранні.

Матеріал відрізняється чудовим поглинанням і не розпадається від вологи, що часто відбувається зі звичайними паперовими серветками та рушниками.

Не варто скидати з рахунків і те, що крім основних переваг, протиральний папір – це екологічно чистий матеріал, тому витирати ним обличчя та руки цілком безпечно, у тому числі його можна використовувати для просушування продуктів.

При виборі протирального паперу в першу чергу зверніть увагу на кількість шарів:

  1. одношарові матеріали більш універсальні. Ними користуються як паперовими рушниками, витирають руки та видаляють нескладні забруднення;
  2. двошарові вироби добре видаляють рідини із поверхонь;
  3. тришаровий папір характеризується високою міцністю і хорошим поглинанням. Служить захистом для рук від порізів та високих температур. Підійде для видалення складних забруднень, наприклад жиру, мастила, масел у кухні, майстерні та у інших промислових приміщеннях.

Зазвичай цей папір раціонально використовувати у вигляді рулонів з різними моделями диспенсерів, які бувають у двох варіантах: підлогові та настінні.

У цих пристроях матеріал для протирання знаходиться в закритому контейнері, тому він залишається максимально безпечним та чистим. Завантажувати виріб у пристрій досить просто та швидко.

Використовувати папір за допомогою диспенсера зручно завдяки легкому відриву потрібної довжини і що важливо, диспенсер сприяє суттєвій економії матеріалу.

Протиральний матеріал від Торк:

 

  1. універсальний - за рахунок високої міцності, текстури та можливостей поглинання;
  2. легко видаляє масло, жир, мастило та бруд;
  3. якісний — навіть у вологому стані зберігає міцність і може використовуватися кілька разів;
  4. чудово полірує поверхні;
  5. одноразовий та гігієнічний;
  6. доступний за ціною;
  7. використовується екологічно чиста та безпечна сировина

 

Залежно від ваших потреб ви можете вибрати для себе папір як середньої, так і підвищеної щільності. На сайті інтернет-магазину sfera. ua представлений широкий вибір продукції Торк, в тому числі різноманітні протиральні матеріали. Наші консультанти допоможуть вам з усіх питань, а також сформують та відправлять ваше замовлення в найближчий час в такі міста України як Київ, Харків, Дніпро або Одеса.


Up