Мопи для миття підлоги

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-20 з 24

Сторінка
на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-20 з 24

Сторінка
на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Вимоги до чистоти та гігієни в будинку та громадських місцях постійно зростають. І якщо раніше зробити прибирання підручними засобами було набагато складніше, оскільки це забирало багато сил і часу, то сьогодні на допомогу господаркам та клінерам пропонується сучасний інвентар. Зручне, ергономічне обладнання та аксесуари у комплексі з ефективною побутовою хімією дозволяють швидко та легко зробити прибирання.

 Одним з найпопулярніших знарядь клінера по праву вважається моп. Цю альтернативу звичайним ганчіркам ви просто повинні мати в будь-якому будинку та закладі, оскільки моп дуже ефективний, зносостійкий і при цьому досить простий в експлуатації, тому не вимагає особливих зусиль та навичок.

Щоб рівень чистоти завжди був на висоті, достатньо мати елементарні знання щодо видів цього інструменту та варіантів його використання. Отже, для початку давайте розберемося

 

Що таке мопи

 

Моп - це аксесуар, який кріпиться на тримач мопа, який у свою чергу кріпиться до ручки швабри. Всі ці три взаємопов'язані між собою елементи можна назвати професійною шваброю.

 

Мопи відрізняються за розміром, складом матеріалу та довжиною ворсу. Підбираючи конкретний моп, варто відштовхуватися від площі приміщення та способу прибирання. Ми маємо на увазі те, буде це сухе прибирання або вологе.

 Перш за все, хочеться нагадати про такий матеріал, як мікрофібра, яка зробила справжнісінький прорив в області прибирання і прийшла на зміну мопам з довгими петлями з бавовняних ниток. Мікрофібра - це матеріал з поліестеру та поліаміду. Велика кількість волокон на поверхні тканини дозволяє з більшою ефективністю збирати пил, бруд і алергенні речовини. Невеликий об'єм полотна поглинає менше води, миючого засобу і, згодом, ви витрачаєте менше сил і часу на процес прибирання. За допомогою цього матеріалу домогосподарки та клінери можуть робити сухе прибирання, яке значно легше, ефективніше та екологічніше (використання побутової хімії скорочується приблизно на 90%). Такі переваги сухого клінінгу відповідно ведуть до збільшення продуктивності праці та зниження витрат.

Види мопів:

  1. мотузкові (нитки пов'язані між собою та прикріплені до основи). Таким мопом легко прибирати у важкодоступних місцях, він чудово поглинає вологу та його легко віджимати;
  2. плоскі (бувають трапецієподібними та прямокутними). Кріпляться ці вироби різними способами, наприклад, за рахунок кишень, люверсів, універсальних кріплень тощо. Насадки можна комбінувати для прибирання різних за величиною площ. Ці мопи також можуть використовуватися як для вологого, так і для сухого клінінгу. Якщо з покриття потрібно видалити не тільки бруд і пил, а й плями, сухий метод прибирання комбінується з вологим.
  3. Прогумовані елементи в матеріалі мопа дозволяють подолати серйозніші забруднення. Акрил. який міститься у тканині виробу дозволяє швидше впоратися із пилом за рахунок довгого ворсу. Завдяки електростатичному ефекту акриловий моп відмінно підходить для сухого прибирання.

 Для щоденного прибирання ми радимо обирати комбіновані мопи. Ці аксесуари чудово долають забруднення середнього ступеню. Вони досить стійкі до впливу агресивних компонентів побутової хімії та лужних середовищ, добре поглинають вологу та відрізняються високою зносостійкістю.

 

Мопи для швабри від бренду Vileda Professional

 

Мопи цього виробника відрізняються відмінною італійською якістю та багатофункціональністю. Залежно від ваших критеріїв та вимог до прибирання, ви можете підібрати для себе оптимальний варіант цього інвентарю у нашому інтернет-магазині sfera.ua. В асортименті Vileda Professional є різні типи мопів для різних поверхонь та методів прибирання:

 

Мопи Vileda Professional системи УльтраСпід:

 

МікроСпід Плюс - це одностороння насадка з мікроволокна, яка підходить для очищення сходів і структурованих поверхонь.

УльтраСпід Тріо - односторонній моп з трьома видами волокон, який ідеально підходить для підлоги з відкритими порами.

Мікролайт - це насадка з мікроволокна для ретельного прибирання. Відрізняється своєю універсальністю.

Мопи системи УльтраСпід Міні - це універсальні мопи з мікроволокна та сіткою абразивних вставок для прибирання будь-яких твердих покриттів, які легко можуть видалити застарілий і бруд, що в'ївся.

 МікроЛайт Міні – це компактна одностороння насадка, яка призначена для приміщень площею до 100 кв.м.

 

Мопи для миття підлоги та прибирання приміщень від бренду PRO service

 

Мопи цього українського бренду призначені для професійного та напівпрофесійного прибирання та поєднують у собі практичність, багатофункціональність та зручність використання.

 

В арсеналі виробника є такі типи мопів:

 

  1. мопи з мікрофібри для вологого прибирання та видалення інтенсивних забруднень;
  2. мопи петлеві з бавовни та кріпленням за допомогою кишень і люверсів для вологого щоденного та генерального прибирання та видалення складних забруднень;
  3. мотузкові мопи, які завдяки комбінованій пряжі добре поглинають і утримують вологу і застосовується для частого миття поверхонь та сильних забруднень;
  4. мопи комбіновані для вологого прибирання та видалення інтенсивних забруднень, наприклад будівельного бруду;
  5. мотузкові мопи Кентуккі, які застосовуються для частого миття підлоги та серйозних забруднень, наприклад після ремонту. Також такий тип мопу ідеально підходить для місць з високою прохідністю;
  6. мопи акрилові, які використовують виключно для сухого прибирання підлоги та поверхонь. Вони ідеальні для прибирання пилу та свіжого бруду, оскільки збирають сміття за рахунок електростатичного ефекту.

У нашому інтернет-магазині sfera.ua ви можете підібрати для себе виріб оптимальний за розміром, складом матеріалу та способом кріплення.
Up