Серветки з мікрофібри

Відобразити як Таблиця Список

10 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

10 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Як допомагають серветки з мікрофібри

Мікрофібра представляє собою дуже тонкі мікроволокна поліестеру. Матеріал розроблений був в кінці ХХ століття. Свою популярність мікрофібра набрала за рахунок унікальної здатності добре справлятися з очищенням будь-яких поверхонь.

Зараз на ринку є серветки з мікрофібри, які призначені для прибирання на кухні, для ефективного догляду за тваринами, для автомобіля, оптики, моніторів гаджетів і інших цілей. Серветки виконують такі функції:

  1. Проникаючий і очищающий ефекти. Навіть дуже гладка поверхня завжди нерівна і пориста. Звичайним серветкам не під силу з мікротріщин і пор вичистити накопичуваний бруд. Як результат - поверхня забруднюється дуже сильно, темніє, блякне. Саме представлений виріб з таким завданням впорається досить легко. Мікроволокна проникають в найменші пори. Чудово вони очищають гладкі поверхні. Це істотно підсилює ефективність, а також якість прибирання.
  2. Поглинаюча дія. Мікрофібра добре вбирає пил, воду і бруд і потім їх дієво утримує. Це обумовлено тим, що між волокнами є великий простір на відміну від звичайної тканини. Примітно, що кількість того, що ввібрала серветка може перевищувати саму масу виробу. Більш того, поверхня, яка була мікрофіброю оброблена, буде мати антистатичні властивості.

Серветки з мікрофібри – універсальний для прибирання засіб. Він користується популярністю у багатьох господинь, автомобілістів і інших людей.

Виріб на поверхні не залишає розводів і плям, як, наприклад, звичайні вологі ганчірки. Серветки прискорюють прибирання рівно в 2 рази, оскільки не потрібно поверхні витирати додатково. Досить тільки одного руху і все буде в повній чистоті.

Серветки ідеально прибирають навіть сильний жир. Наприклад, вони ідеально справляються з забрудненнями на столових приладах, склі і тощо.

Спокійно можна використовувати серветки з мікрофібри на делікатній поверхні. Вони не залишать подряпин. Були проведені лабораторні спеціальні дослідження, які показали абсолютну безпеку серветок для таких поверхонь.

Представлені вироби відрізняються міцністю і довговічністю. Термін служби серветок безпосередньо залежить від частоти їх використання. Одна серветка може прослужити від 3 місяців до року. Як правило, виробники позначають граничну кількість прань для виробу. Вона може варіюватися від 90 до 300. Серветки з мікрофібри допомагають ефективно боротися з різними бактеріями.

Sfera.ua пропонує бренди: Фрекен БОК, Vortex

Sfera.ua покупцям пропонує на вибір відомих виробників серветок з мікрофібри – Фрекен БОК і Vortex. Дані бренди славляться випуском продукції хорошої якості. Товари довговічні і ефективні.

Доставка по всій Україні (Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя)

Наш магазин пропонує товар з послугою доставки по Україні (Київ, Дніпро, Запоріжжя, Харків і т.д.). До нас звертаються покупці з усієї країни з наступних причин:

  1. Адекватні ціни.
  2. Перевірена якість товару.
  3. Швидке обслуговування.
Up