Кондиціонер для білизни оптом

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Кондиціонер для білизни оптом

Трапляється так, що прання не виправдовує ваші очікування. Білизна наче чиста, але жорстка і електризується, особливо це стосується махрових рушників та бавовни. У такому разі настав час скористатися кондиціонером для білизни.

Кондиціонери для білизни, які продаються в рідкій або гелеподібній формі, доглядають і пом'якшують вашу білизну. Ось чому не тільки вибір порошку для одягу грає велику роль у якісному пранні та догляді за одягом. Застосування порошку в комплексі із кондиціонером для білизни продовжить життя ваших речей. Використання кондиціонера для прання означає, що ви дбаєте про термін служби та зовнішній вигляд одягу.

Принцип дії цього продукту подібний до дії кондиціонера для волосся. Головні компоненти кондиціонера для білизни - силікон та катіонні ПАР. Після прання вони залишаються на волокнах тканини та утворюють захисну плівку.

Кондиціонер для білизни потрібен для того, щоб надати тканині аромату та свіжості. Після нього тканина м'яка на дотик, а її структура не деформується через жорстку воду та механічний вплив на неї в машині. До того ж, цей продукт захищає матеріал від скочування, втрати кольору та форми. Тканина набуває антистатичних властивостей, що полегшує прасування.

Важливо знати, що додавати кондиціонер потрібно до спеціально призначеного відсіку пральної машини (зазвичай він знаходиться в центрі диспенсера і відзначений зірочкою). Робити це потрібно лише наприкінці прання на завершальному етапі полоскання. Саме тоді він починає діяти.

Для того щоб розрахувати потрібну кількість засобу і щоб він спрацював, важливо уважно читати інструкцію на упаковці кондиціонера та дотримуватися дозування.

Наприклад, на 4-6 кг білизни оптимально використовувати 35 – 40 мл. кондиціонера. Це приблизно дорівнює обсягу ковпачка засобу. Якщо його неправильно розрахувати і додати дуже мало, то ви не помітите результату, а якщо занадто багато - засіб може повністю не змитися, а білизна стане липкою і неприємною на дотик коли висохне.

Кондиціонер PRO service – це професійний засіб для прання, який підходить для всіх типів тканини. Цей продукт можна використовувати як для ручного прання, так і для автоматичного. Продукт утворює антистатичний ефект попадаючи на матеріал тканини і надає білизні особливу м'якість. Ваші речі будуть пахнути свіжістю та приємним ароматом, а прасувати білизну стане значно легше. Переваги засобу - це чудова якість, доступна ціна та велика зручна тара, тому він підійде як для використання в побуті, так і для оптових закупівель.

Оптові закупівлі кондиціонера будуть цікаві та вигідні мережі HOREca, медичним та санаторним установам, а також іншим організаціям, які пов'язані з обслуговуванням відвідувачів. Використання кондиціонера під час прання постільної білизни та рушників у готелях, дитячих та медичних закладах і т.д  продовжить термін служби цих розхідників та дозволить заощадити кошти на покупку нових.

Придбати кондиціонер для білизни оптом ви можете в інтернет-магазині sfera.ua. Наші консультанти допоможуть вам з вибором усіх необхідних товарів для прання. Ваше замовлення буде доставлене у найкоротші терміни в такі міста України, як Київ, Харків, Дніпро та Одеса.Up