Свічки для торта

Відобразити як Таблиця Список

2 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
 1. Свічки для торту "цифри" 0 EVENTA, арт. 39101200
  Свічки для торту "цифри" 0 EVENTA, арт. 39101200
  Special Price 19,02 грн
  ?
  Regular Price 22,38 грн
 2. Свічки для торту "цифри" 6 EVENTA, арт. 39100800
  Свічки для торту "цифри" 6 EVENTA, арт. 39100800
  Special Price 19,02 грн
  ?
  Regular Price 22,38 грн
Відобразити як Таблиця Список

2 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Свічки для торта оптом від виробника EventaЯк же ми всі чекаємо та любимо той чарівний момент, коли запалюються свічки на торті під урочисту пісню Happy birthday to you наших рідних та близьких!

Згадайте цю непідробну дитячу радість в очах дорослих та малечі, коли настає момент загадати бажання та задути на одному подиху усі свічки! Це і є найяскравішим моментом цього дня!

Тому такий невід'ємний атрибут, як свічки на торті, стали не просто традицією, а важливим ритуалом, який несе величезний сенс, оскільки загадується саме те бажання, здійснення якого ми чекаємо у найближчий рік.

Свічки на торті як традиція з'явилися ще за часів стародавніх греків, які проводили обряд на честь богині Артеміди, приносячи до її храму медові пироги, прикрашені свічками. Світло від свічок прирівнювалося до сяйва Місяця, тому ці атрибути мали приносити удачу на полюванні і радувати богиню.

 Жителі Німеччини пронесли традицію запалювати свічки на торті через віки. Вони пекли і виносили до гостей величезний торт зі свічками за кількістю років іменинника, а потім їли його кілька днів, при цьому запалюючи свічки знову і знову, поки торт не закінчувався.

У магазині sfera.ua ви можете купити свічки для торта оптом від виробника Eventa. Вироби цієї торгової марки гарні та яскраві, тому з ними ви легко створите веселу та урочисту атмосферу свята.

Аксесуари для свята від бренду Івента давно та впевнено зайняли свою нішу у нашому житті. Товари відрізняються гарною якістю, широким асортиментом та доступною вартістю.

Свічки від Eventa покриті харчовими фарбами та укомплектовані зручними ніжками-підставками. Вироби виготовлені з твердого парафіну, тому не ламаються, не кришаться і довго горять. Ви можете вибрати свічки різнокольорові та у цифровому форматі.

Пропонуємо вам чудову можливість зробити оптове замовлення для свого закладу або магазину в нашому магазині та отримати своє замовлення, не сплачуючи за доставку в поштовому відділенні таких міст України як Київ, Харків, Запоріжжя, Дніпро та Одеса.Up