Товари для готелів та ресторанів

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-20 з 90

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-20 з 90

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Товари для готелів та ресторанів оптом

На сайті магазину sfera.ua ви можете знайти такі необхідні інструменти для мережі HoReCa як візок для покоївок, сервірувальні столики, відра на колесах з віджимом та інший інвентар для прибирання. Ці пристрої дозволяють утримувати ваш заклад у чистоті та порядку, і що найголовніше – забезпечувати  належний рівень сервісу клієнтам.

Займаючись комплексним оснащенням готелів та ресторанів, варто обирати лише сучасний та зручний у використанні інвентар, оскільки це не лише підвищить рівень сервісу, а і дозволить полегшити завдання персоналу.

Для обслуговування ресторанів та готелів, персонал необхідно оснастити професійним обладнанням та технікою для роботи, яка має безшумно та швидко переміщатися, бути зручною для клієнтів та простою в обслуговуванні, наприклад такими є диспенсери та дозатори бренду Tork та Selpak. Спеціальні системи дозволяють організувати швидке переміщення необхідної сировини та розхідників, тим самим вони дозволяють вирішити актуальні питання, пов'язані з сервісом гостей, при цьому не завдаючи їм дискомфорту.

Ми пропонуємо лише товари від відомих та надійних брендів, таких як Vileda Professional та Fantom Professional, а також професійну побутову хімію від компанії Pro service і Tork. В широкому асортименті нашого магазину представлені антисептичні та антибактеріальні засоби від брендів EcoMax, Септофан та інших виробників. Працюючи з цими торговими марками не один рік, ми можемо гарантувати їх якість.

Системи для покоївок та працівників готелів та ресторанів, які ви знайдете в нашому магазині мають безліч переваг:

 1. Відмінна якість матеріалів. Ці системи зроблені з міцного пластику та металу, тому витримують серйозні навантаження та регулярну експлуатацію.
 2. Низький рівень шуму. При використанні та пересуванні візків та відер у приміщеннях вони видають мінімальну кількість звуків, тому не створюють дискомфорт гостям та проживаючим у готелі.
 3. Місткі та компактні. Ці системи досить місткі, при тому, що мають порівняно невеликі розміри, які дозволяють не створювати перешкод відвідувачам та гостям.
 4. Маневрені і не залишають слідів на підлозі. Колеса візків дуже стійкі, не ламаються і не псують покриття.
 5. Функціональні. В них можна розмістити необхідні розхідники, побутову хімію та організувати подачу страв.
 6. Естетичний дизайн. Дизайн систем відповідає рівню ресторану та готелю, тому буде виглядати органічно в будь-якому інтер'єрі.

Правильно підібраний інвентар та професійна побутова хімія для персоналу значно допоможуть скоротити енергоресурси та витрати часу на сервіс, прибирання та обслуговування. Професійне обладнання має бути статусним та вигідно підкреслювати високий рівень закладу в очах гостей. Ось чому потрібно придбати ці недорогі та функціональні системи, за допомогою яких ваш персонал швидко, якісно та з комфортом буде виконувати свої обов'язки.

Товари для готелів та ресторанів широко застосовуються у:

 1. готелях;
 2. ресторанах;
 3. фітнес-клубах;
 4. громадських вбиральнях;
 5. готелях;
 6. санаторних установах;
 7. пансіонатах;
 8. медичних та оздоровчих закладах тощо.

Системи представлені в нашому інтернет-магазині можна застосувати для переміщення постільної білизни, побутової хімії, інвентарю для прибирання, санітарно-гігієнічного приладдя, предметів сервірування, готових страв та ін. Залежно від габаритів та елементів конструкції, ці прилади можуть мати різне призначення. 

Косметичні засоби для тіла, такі як гелі, шампуні та мило у великих розфасовках зручно закуповувати для фітнес-клубів, громадських вбиралень, санаторних закладів та пансіонатів.

Професійна побутова хімія, а саме засоби для миття поверхонь та дезінфекції, для чищення ванної та сантехніки, гелі та порошки для прання — все це ви можете знайти у нашому магазині sfera.ua, заощадивши витрати на необхідні розхідники для свого закладу.

Вибрати та купити інвентар та побутову хімію для готелів та ресторанів вам допоможуть наші консультанти. Доставку товарів ми здійснюємо в такі міста України як Київ, Харків, Запоріжжя, Дніпро та Одеса.Up