Паперові стакани оптом

Відобразити як Таблиця Список

4 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
 1. Стакан паперовий PRO service білий 250мл, 50 шт, арт. 43110220
  Стакан паперовий PRO service білий 250мл, 50 шт, арт. 43110220
  Special Price 65,93 грн
  ?
  Regular Price 77,57 грн
 2. Стакан паперовий PRO service білий 340мл, 50 шт, арт. 43110230
  Стакан паперовий PRO service білий 340мл, 50 шт, арт. 43110230
  Special Price 79,56 грн
  ?
  Regular Price 93,60 грн
 3. PRO Стакан паперовий 110 мл, білий, 50 шт/уп, арт. 43110200
  PRO Стакан паперовий 110 мл, білий, 50 шт/уп, арт. 43110200
  Special Price 39,90 грн
  ?
  Regular Price 46,94 грн
 4. PRO Стакан паперовий Riple 340 мл, коричн, 20 шт/уп, арт. 43115100
  PRO Стакан паперовий Riple 340 мл, коричн, 20 шт/уп, арт. 43115100
  Special Price 79,31 грн
  ?
  Regular Price 93,31 грн
Відобразити як Таблиця Список

4 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Паперові стакани оптом від виробника

Паперові стаканчики – начебто просте, але настільки приголомшливий і зручний винахід, що оцінити його неможливо. Одноразовими стаканчиками з паперу користуються люди по всьому світу вже більше 100 років. Стаканчики підходять для рідин різної температури і консистенції. Найголовніша перевага таких виробів – це їх безпека для людей і для навколишнього середовища.

В одноразові паперові стаканчики можна наливати гарячі і холодні напої. За рахунок низької теплопровідності стаканчик в руці утримувати дуже зручно, незалежно від того, яка температура всередині.

Вигідно товар купувати навіть дуже невеликими партіями. Використані вироби з паперу утилізуються набагато простіше, ніж одноразові стаканчики. Паперові ємності шкоди навколишньому середовищу не завдають, розкладаються швидко.

Представлений ​​різновид одноразового посуду має величезну кількість плюсів. До них відносяться:

 1. Гігієнічність. Зовсім не потрібно переживати про те, що хтось до Вас користувався стаканчиком, адже він одноразовий. Таким чином, від різних інфекцій Ви надійно захищені.
 2. Практичність і легкість ваги. Вироби не б'ються, тому їх спокійно можна транспортувати в великих кількостях.
 3. Безпека. Незалежно від того, яка температура всередині, стаканчики шкідливих речовин не виділяють.
 4. Екологічність. Паперові стаканчики повністю нешкідливі для природи. Виготовляються вироби з натурального матеріалу – целюлози.
 5. Універсальність використання. Стаканчики актуальні для використання, як дорослими, так і дітьми. Вони не б'ються, тому безпечні для дитини. З таким видом посуду можна йти по вулиці і насолоджуватися улюбленим напоєм.
 6. Відсутність сторонніх запахів і смаків. У той момент, коли Ви будете пити напій, буде чути тільки його аромат і смак без будь-яких інших пахощів.
 7. Одноразовість використання. Стаканчики придатні для застосування на 1 раз, тому вдруге їх використовувати не вийде.
 8. Тривалий термін зберігання. По суті, час зберігання не обмежений. Головне – дотримуватися всіх умов і тоді стаканчики з паперу своїх якостей і властивостей не втратять.
 9. Можливість брендування. Це дуже дієвий маркетинговий хід, при цьому, ненав'язливий. Процес нанесення на стаканчик бренду досить таки простий і не займає багато часу.
 10. Простота і нешкідливість утилізації.
 11. При нагріванні не виділяється ніяких шкідливих речовин. Паперові вироби чудово підходять для окропу. До речі, а ось одноразові пластикові стаканчики відразу ж, після заливання в них гарячого напою, виділяють шкідливі елементи.

Залежно від обсягу придбати паперові стаканчики можна на 110 мл, 175 мл, 250 мл, 340 мл, 500 мл.

Залежно від кількості паперових шарів бувають стаканчики звичайні і подвійні. Подвійні актуальні для подачі гарячого чаю, кави, какао, шоколаду тощо. Два шару всередині утримують температуру набагато довше. Вони обпектися руці не дадуть. Такого роду посуд аромат і смак напою не змінює. Сміливо її використовувати можна для смузі, коктейлів, соків та інших напоїв.

Існують окремі стаканчики з паперу спеціально для морозива. Вони мають відмінні форми і обсяги для зручності з'їдання десерту, наприклад, ложечкою. Стакан захищений від конденсату всередині і промокання.

Чому вигідно купити паперові склянки від бренду Eventa

Паперові одноразові стаканчики від бренду Eventa – це універсальний, безпечний, гігієнічний посуд, призначений для напоїв. Підходить він прекрасно для великих заходів, продажу на вулиці гарячих напоїв, пікніків, дитячих свят, ресторанчиків і кафе фаст-фуду.

Доставка по всій Україні (Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя)

Інтернет-магазин sfera.ua пропонує покупцям якісну продукцію і доставку покупки по всій Україні (Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя). Приємні ціни, гідне обслуговування, практичний товар – це основні критерії нашої роботи.

Up