Пакети для сміття оптом

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-20 з 40

Сторінка
на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-20 з 40

Сторінка
на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Пакети для сміття оптом від виробника Sfera.ua

Побутові відходи необхідно постійно утилізувати. Для цього використовується спеціалізована тара – сміттєві пакети. Матеріалом виготовлення таких виробів виступає полімерізірованний етилен. Виробляються пакети на основі спеціальної технології, що дозволяє отримати продукт з потрібними характеристиками. Серед таких технічних характеристик варто виділити: надійність, міцність, зручність експлуатації.

Використання сміттєвих пакетів вигідно. Наприклад, в порівнянні з утилізацією відходів в відрах або ж інших ємностях. Пакет на відміну від відра немає необхідності мити, зважаючи на його одноразовість. Пакети для сміття – невід'ємний атрибут життя будь-якої людини. На перший погляд, це особливо і не вимагає уваги, все очевидно. З іншого боку – сміттєві пакети повсякденне життя роблять значно зручніше і комфортніше. Функціональне призначення пакетів – збір відходів, що накопичуються щодня вдома, в офісі і в інших місцях.

Дуже зручні і легкі у використанні пакети для сміття стоять набагато дешевше звичайного відра. До того ж, вони набагато практичніше. Інтернет-магазин Sfera.ua пропонує хороший асортимент сміттєвих пакетів від виробника оптом. У нас можна знайти пакети різних розмірів – 20 л, 35 л, 60 л, 120 л, 240 л. Пакети для сміття, представлені в нашому магазині, мають конкурентні переваги, які виділяють їх серед подібної продукції інших постачальників, а саме:

  • Високий рівень практичності і зручності. Пакети скручені в рулон. Вироби багато місця не займають, їх легко можна отримати в будь-який момент.
  • Хороші показники надійності і міцності. Вироби не розтягуються, до розриву дуже стійкі.
  • Поставка в великому асортименті розмірів, що дозволяє вибрати відповідну продукцію для конкретного застосування.

Sfera.ua пропонує бренди: Фрекен БОК, Бонус, Vortex, PRO service

Наша компанія пропонує найвигідніші умови для покупки високоякісних сміттєвих пакетів оптом від наступних виробників – Фрекен БОК, Бонус, Vortex, PRO Service. Представлені бренди випускають міцну і надійну продукцію. Вартість наших товарів нижче, ніж ринкових. Якість продукції знаходиться на найвищому рівні.

Доставка по всій Україні (Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя)

Ми займаємося доставкою товару по території України – Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя тощо. Хороший вибір продукції дозволяє підібрати необхідні сміттєві пакети під індивідуальні вимоги.

Up