Диспенсери для накладок на унітаз Tork

Відобразити як Таблиця Список

2 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
 1. Диспенсер Tork для накладок на унітаз, білий (V1), арт. 33874300
  Диспенсер Tork для накладок на унітаз, білий (V1), арт. 33874300
  Special Price 2 047,18 грн
  ?
  Regular Price 2 408,45 грн
 2. Tork диспенсер для накладок на унітаз, чорний V1, арт. 33874400
  Tork диспенсер для накладок на унітаз, чорний V1, арт. 33874400
  Special Price 1 954,24 грн
  ?
  Regular Price 2 299,10 грн
Відобразити як Таблиця Список

2 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Диспенсери для покриттів на унітаз Tork

 

Накладки на унітаз у громадських вбиральнях вже не рідкість, хоча, ще досі не увійшли повністю в ужиток. Рекомендуємо розглянути цей аксесуар для своєї організації. Придбаваючи його, ви зможете підвищити статус свого закладу та з його допомогою є всі шанси покращити санітарну ситуацію у клозеті.

Адміністратори в офісах, ТРЦ, закладах громадського харчування, готелях та інших закладах з високою прохідністю знають, наскільки важливо створити безпечну та комфортну атмосферу для гостей.

 

У приміщеннях, де є індивідуальні покриття на унітаз, відвідувач почуватиметься як вдома. Одноразові сидіння на унітаз Торк допоможуть підтримувати у цій кімнаті чистоту та гігієну. Їх ви можете придбати на нашому сайті у розділі Інші товари Tork.

Якщо у вас є покриття, то потрібні диспенсери до них. Ви можете повноцінно проявити турботу до гостей та купити розхідники та диспенсери для покриттів на унітаз від бренда Торк у нашому інтернет-магазині за дуже доступними цінами.

Диспенсери від виробника Торк допоможуть вам утримувати в чистоті ці витратні матеріали, виключаючи контакт із зовнішнім середовищем.

Завдання диспенсера для одноразових сидінь на унітаз це універсальне рішення, яке допоможе:

 

 1. підтримати гігієну та комфорт у туалеті;
 2. ізолювати одноразові матеріали від контакту із зовнішнім середовищем;
 3. уникнути контакту тіла з поверхнею кришки унітазу;
 4. привнести до дизайну приміщення декоративний елемент.

 

Пластиковий дозатор Торк для накладок має доступну вартість, порівняно з металевим. Він відмінно підходить як бюджетний варіант для закладів громадського харчування та громадських туалетів, де важлива висока зносостійкість матеріалу дозатора, а також пропускна здатність і практичність пристрою.

Отвір для відбору покриттів дуже зручний і дозволяє безконтактно проводити відбір сидінь. Такий дозатор є оптимальним для використання в місцях з низьким і середнім рівнем прохідності. У тому числі цей виріб підійде для встановлення в туалетних кімнатах бізнес-класу та офісних центрів.

Головна перевага цих диспенсерів – це універсальність. Їх дизайн дуже лаконічний, тому ці вироби органічно впишуться в будь-який інтер'єр і допоможуть раціонально розподілити простір, а колірні рішення у чорному та білому виконанні доповнять дизайн приміщення.

Крім очевидних переваг, цей аксесуар демонструє загальний рівень закладу та його турботу про відвідувачів.

Консультанти магазину sfera.ua чудово розуміються на особливостях продукції Торк і допоможуть вам підібрати диспенсери для накладок, з урахуванням усіх ваших побажань. Ваше замовлення буде сформовано в найближчі терміни та відправлено до вашого міста. Отримати посилку ви можете у таких містах як Київ, Харків, Дніпро та Одеса.Up