Диспенсери для рідкого мила Tork

Відобразити як Таблиця Список

7 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

7 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Диспенсери для рідкого мила Торк

 У громадських туалетних кімнатах ми давно вже не зустрічаємо шматкове мило та звичайну мильницю. Це не практично, не гігієнічно і не естетично, тому на зміну цим аксесуарам, що віджили себе, прийшли більш зручні девайси — диспенсери.

Диспенсери для мила Tork характеризуються високою якістю та простотою у використанні. Диспенсери цього бренду чудово економлять розхідники і що важливо, за їх допомогою рівень чистоти та гігієни буде завжди на висоті.

З таким пристроєм вам не доведеться прибирати мильні калюжі і ви не зіткнетеся з пліснявою та грибком. Диспенсери видають стільки мила, скільки вистачає для повноцінного миття рук і економного розходу засобу для миття рук.

Дозатори Торк незамінні у громадських вбиральнях, ТРЦ та офісних центрах, а також у фітнес клубах, громадських їдальнях та в інших місцях з підвищеною прохідністю. Використання дозатора в цих місцях – це знак поваги до гостей закладу та працівників. Вироби Торк мінімізують дотик рук до самого пристрою, а автоматичні диспенсери взагалі виключають такий контакт.

Встановлення цих апаратів для рідкого мила в громадських вбиральнях значно спрощує обслуговування санвузла та дозволяє заощадити на витратних матеріалах. Принцип роботи диспенсера для мила призначений для використання кількох варіантів засобів гігієни:

  1. Рідке мило – найпопулярніший варіант. У вбиральнях з високою прохідністю необхідно частіше відмивати та обробляти дозатор для мила, щоб виключити скупчення згустків засобу всередині та на диспенсері;
  2. Піна у використанні економічніший за рідкий аналог, оскільки дозатор видає вже готовий пінний засіб.

Диспенсери Торк бувають:

  1. механічні – подають мило або піну за допомогою натискання кнопки;
  2. ліктьові - завдяки спеціальній ручці подача мильного засобу здійснюється шляхом ліктьового натискання. В основному такий тип дозатора використовують у медзакладах, у кухнях та їдальнях, на виробництві тощо. Головна їхня перевага в тому, що вони виключають контакт з руками. Це гігієнічніший вид диспенсера, ніж просто механічний;
  3. сенсорні - повністю виключають контакт з руками і максимізують дотримання гігієни. До них не потрібно торкатися, оскільки подача регулюється датчиком руху.

Ще один незаперечний плюс дозаторів мила від Торк – це їх стильний зовнішній вигляд. Вони настільки мінімалістичні та акуратні, що підійдуть до будь-якого дизайну інтер'єру. Їх виробляють в універсальних та практичних колірних виконаннях: чорні, білі, хромові. По місткості засобу для чищення вони бувають від 475 мл до 1 літра.

Вам сподобається великий асортимент диспенсерів Торк для рідкого мила у нашому магазині sfera.ua. Придбати рідке мило для диспенсерів ви зможете у розділі Мило, лосьйони та гелі Tork та в розділі Особиста гігієна та косметика - Мило, гелі та шампуні для диспенсерів. Наші консультанти з радістю допоможуть вам зробити правильний вибір і ви отримаєте замовлення в найближчі терміни. Одержати посилку ви можете у таких містах України як Київ, Харків, Одеса та Дніпро.Up