SFERA.UA — це онлайн-магазин від корпорації «Біосфера», у якому зібраний наш найширший асортимент.

Корпорація «Біосфера» — один з лідерів виробництва та дистрибуції товарів для дому та особистої гігієни в Україні, Східній Європі та Центральній Азії. Продукція компанії представлена на більш ніж 30 ринках, а в продуктовому портфелі компанії понад 2 000 товарів. Корпорація «Біосфера» об'єднує такі відомі торгові марки, як Фрекен БОК, Smile, Vortex, Novita, Bambik, PRO service, Selpak, Lady Cotton та інші.

Щодня у світі продається близько 1 000 000 одиниць продукції «Біосфери». У 2018 і 2019 роках бренд «Біосфери», а також її провідні торгові марки «Фрекен БОК» та Smile увійшли до топ-100 найдорожчих брендів України.

У «Біосфері» працюють справжні експерти з виробництва товарів для дому, гігієни та професійного використання – ми створюємо продукти, які знають у більш ніж 30-ти країнах світу!

Все просто: ми справді любимо усе, що пов’язано із приготуванням їжі, прибиранням, чистотою і комфортом дому, гігієною та ідеальним сервісом. І ми запустили онлайн-магазин SFERA.UA, щоб особисто гарантувати вам найкращі пропозиції безпосередньо від виробника — і чути ваші враження!

Фрекен БОК, Smile, Novita, Bambik, Vortex, PRO Service та інші бренди вже чекають ваших замовлень!

А для тих, хто зареєструє на сайті власний кабінет, будуть доступні ексклюзивні новинки, limited edition продукти, унікальні цінові пропозиції, додаткові знижки та подарунки від виробника.

Up