SFERA.UA — це онлайн-магазин від корпорації «Біосфера», у якому зібраний наш найширший асортимент.

Корпорація «Біосфера» — один з лідерів виробництва та дистрибуції товарів для дому та особистої гігієни в Україні, Східній Європі та Центральній Азії. Продукція компанії представлена на більш ніж 30 ринках, а в продуктовому портфелі компанії понад 2 000 товарів. Корпорація «Біосфера» об'єднує такі відомі торгові марки, як Фрекен БОК, Smile, Vortex, Novita, Bambik, PRO service, Selpak, Lady Cotton та інші.

Щодня у світі продається близько 1 000 000 одиниць продукції «Біосфери». У 2018 і 2019 роках бренд «Біосфери», а також її провідні торгові марки «Фрекен БОК» та Smile увійшли до топ-100 найдорожчих брендів України.

У «Біосфері» працюють справжні експерти з виробництва товарів для дому, гігієни та професійного використання – ми створюємо продукти, які знають у більш ніж 30-ти країнах світу!

Все просто: ми справді любимо усе, що пов’язано із приготуванням їжі, прибиранням, чистотою і комфортом дому, гігієною та ідеальним сервісом. І ми запустили онлайн-магазин SFERA.UA, щоб особисто гарантувати вам найкращі пропозиції безпосередньо від виробника — і чути ваші враження!

Фрекен БОК, Smile, Novita, Bambik, Vortex, PRO Service та інші бренди вже чекають ваших замовлень!

А для тих, хто зареєструє на сайті власний кабінет, будуть доступні ексклюзивні новинки, limited edition продукти, унікальні цінові пропозиції, додаткові знижки та подарунки від виробника.

In addition to the professional resume writing, best executive resume writing services in 2022 offer cover letter and CV writing assistance.

Up