Серветки для диспенсерів Tork

Відобразити як Таблиця Список

3 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

3 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Серветки для диспенсерів Tork


Серветки для диспенсерів - це паперова гігієнічна продукція, яка є витратним елементом в сегменті HoReCa. Ці вироби застосовують не тільки з комерційною метою, але і вдома. Зазвичай такі серветки зручно розміщувати у спеціальному диспенсері, який розташовується на столі. Таким чином серветками зручніше користуватися, оскільки диспенсер видає їх по одній, уникаючи контакту рук з наступними. Серветки для диспенсера - важлива складова клієнтського сервісу. 

Використання цих комплексних рішень означає не тільки високий рівень обслуговування, але і демонструє дбайливе ставлення до клієнтів, тому сьогодні диспенсер - це вже загальноприйнята норма. Якщо ви використовуєте диспенсер, то, напевно, у вас є необхідність купити серветки для нього недорого, що ви можете зробити в нашому магазині sfera.ua.

Експлуатаційні характеристики виробів залежать від шару, тому чим більше шарів у серветки, тим міцніше вона і її абсорбуюча здатність, а це визначає економну витрату продукції.

Серветки для диспенсерів Tork - це високоякісні вироби, які завдяки своїй щільній і м'якій текстурі витрачаються дуже економно. Бренд Торк відомий споживачеві як виробник санітарно-гігієнічних товарів та заслужено користується популярністю, оскільки вироби цієї торгової марки зарекомендували себе як високотехнологічна продукція, що відповідає всім нормам та стандартам гігієни.

Ви можете придбати серветки для диспенсера Торк у різноманітних розмірах та кількості шарів, а також у відповідних для вас обсягах упаковки – від 500 штук і більше. Усі ці параметри підбираються з урахуванням використання певної моделі диспенсера.

Серветки Торк мають низку незаперечних переваг, серед яких:

 1. практичність. На відміну від рушників, серветки використовують одноразово. Їх не потрібно прати, сушити, гладити. Достатньо викинути використаний папір у сміття;
 2. екологічність, оскільки вироби виготовлені з високоякісної натуральної сировини – целюлози. Вона не тільки безпечна для здоров'я людини, але й повністю біорозкладна;
 3. гігієнічність - за рахунок полистової подачі гарантує чистоту та охайність. Відвідувач бере один виріб, інші залишаються чистими;
 4. міцність, яка обумовлена ​​вибором серветок із різною кількістю шарів. Асортимент нашого магазину дозволяє підібрати продукцію Торк необхідної міцності, тому якщо вам потрібні серветки стійкі до розривів - вибирайте розхідники з максимальною кількістю шарів. Вони мають хороші абсорбуючі властивості, чим забезпечують більш економічну витрату;
 5. доступна ціна. Серветки Торк - це найкраще співвідношення ціни-якості, в чому ви можете переконатись особисто, зробивши замовлення у нашому магазині.

Серветки для диспенсерів Tork є одними з найекономічніших витратних матеріалів, що застосовуються у ресторанній сфері, сфері швидкого харчування та самообслуговування. Ці серветки доречні для використання в будь-яких закладах. Вони естетичні та досить щільні, тож вигідно підкреслять статус вашого закладу. Важливо розуміти особливості використання комплексних рішень продукції Торк. Наприклад серветки Tork Xpressnap® Fit для диспенсерів 2 шари, 720 листів, крафтові (N14) підійдуть для диспенера Tork для серветок на лінію роздачі, чорний (N14).

Особливості серветок для диспенсерів Tork:

 1. бюджетне та практичне рішення для мережі HoReCa;
 2. ергономічна та герметична упаковка Tork Easy HandlingTM надійно захищає серветки від вологи та бруду;
 3. можливість зробити логотип на виробах;
 4. наявність екосертифікату EU Eco label;
 5. структура серветок залишається міцною як у сухому, так і вологому стані;
 6. продукцію рекомендовано використовувати виключно для диспенсерів торгової марки Tork

Двошарова структура серветок для диспенсерів Tork дозволяє поміщати велику кількість серветок у диспенсер, що зменшує їх витрату та скорочує кількість паперових відходів. Завдяки цим серветкам диспенсер не потребує частої перезаправки.

Консультанти нашого магазину з радістю допоможуть вам зробити правильний вибір серветок та деспенсера для них. Ваше замовлення буде доставлено у найкоротші терміни в такі міста України як Київ, Харків, Дніпро та Одеса.
Up