Алюмінієві контейнери

Відобразити як Таблиця Список

8 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

8 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Як допомагають алюмінієві контейнери для харчових продуктів

Зберігання та транспортування харчових продуктів – не просто трендове явище, але і практичне рішення для багатьох людей. Алюмінієві контейнери набрали серед інших різновидів упаковок найбільшу популярність.

Алюмінієва фольга є екологічно чистим і безпечним матеріалом. Виріб допомагає забезпечити тривалу і якісне зберігання продукції. Серед основних переваг алюмінієвих контейнерів варто виділити:

 • Матеріал не окислюється, немає ніяких хімічних реакцій. Отже, будь-які властивості продукції в упаковці не впливають на неї.
 • Алюмінієва фольга тепло пропускає і розподіляє рівномірно. Це допомагає зберегти всі смакові запахи і характеристики продукту.
 • Антибактеріальні властивості. Немає ніякого ризику проникнення вологи і жиру на стінки упаковки. Їжа в такій ємності зберігається значно довше, ніж у звичайній пластиковій тарі.
 • Пластичність матеріалу. Це дозволяє приймати велику кількість різних форм. Крім цього, на корпус упаковки можна наносити різну інформацію (наприклад, рекламу тощо).

Чому слід віддати перевагу саме алюмінієвому харчовому контейнеру?

 1. Відразу ж після приготування їжі, алюмінієва фольга не вбирає жири, соуси, масло і т.д.
 2. Герметічна упаковка надійно захищає від вбирання різних сторонніх запахів.
 3. Непрозорість фольги. Це ефективно забезпечує збереження в їжі її корисних речовин. У ємності їжу можна спокійно заморожувати і розігрівати, оскільки вона стійка до високих температур.

Зручні алюмінієві контейнери знайшли своє застосування в різних підприємствах, які займаються виготовленням продуктів і їх продажем. Алюмінієві контейнери використовуються наступними організаціями:

 1. Супермаркети. Для них це актуально для свого виробництва м'ясних, кулінарних, рибних та інших виробів на винос. Також супермаркети продають упаковки в роздріб і оптом покупцям.
 2. Харчові підприємства. Вони використовують одноразові алюмінієві контейнери для упаковки власної продукції.
 3. Заклади громадського харчування. Застосовують вони ємності для запікання, зберігання, випічки продуктів, а також длля упаковки страв під їх продажу.
 4. Ресторани, кафе, які займаються організацією виїзних заходів.
 5. Авіа-кейтеринг. Таким чином, у пасажирів є можливість замовлення їжі, яка ідентична ресторанної.

Sfera.ua пропонує бренд: PRO service

PRO service – це бренд, який займається виготовленням якісних алюмінієвих контейнерів з кришкою. Продукція цього бренду представлена ​​на нашому ресурсі Sfera.ua. Виробник випускає контейнери, які відрізняються міцністю, стійкістю до температур, повною безпекою.

Доставка по всій Україні (Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя)

У нас є доставка по всій Україні товару – до Києва, Харкова, Запоріжжя, Дніпро і в інші куточки країни. Доставка здійснюється оперативно, тому клієнт може абсолютно не переживати за свою покупку.

Up