Ватні палички

Відобразити як Таблиця Список

13 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

13 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Популярність ватних вушних паличок

Ватні вушні палички – це маленькі палички, виготовлені з пластику. З 2 сторін намотана на них вата. До моменту винаходу ватних паличок, люди використовували звичайні сірники, на які намотували ватку. Це дуже незручно і, до того ж, не гігієнічно. Зараз ватні вушні палички є в кожному будинку. Вони заслужили особливу популярність, завдяки своїй практичності.

Представлені вироби є універсальними, оскільки застосовуються не тільки для чищення вух. Серед існуючих способів використання ватних паличок варто виділити:

 1. Для чищення вушних раковин. В процесі чищення не рекомендується залазити далеко вглиб, оскільки можна барабанну перетинку травмувати. Для тих, хто не в курсі даної інформації, зауважимо, що вичищати всю сірку також не рекомендується, оскільки вона виступає в якості захисту від бактерій вуха. Найбезпечніші для чищення вух ватні палички зі спеціальними обмежувачами. Примітно, що вони підходять чудово не тільки для дорослих, але і для дітей.
 2. Для чищення носа. Даний спосіб найбільш актуальний для дітей. Їм чистити носик за допомогою ватних вушних паличок неоціненно зручно. Головне, дотримуватися правил обережності, щоб не зробити дитині боляче.
 3. Для обробки ранок, порізів, саден. Дуже зручно також обробляти діткам пупок відразу ж після народження.
 4. Для коригування манікюру та макіяжу. Практичність ватних паличок для жіночої статі просто неоціненна. Для цих цілей вибирати найкраще вибирати ті, у яких структура щільна. Вони після себе ворсинки не залишають.
 5. Для збільшення об'єму вій. Буде потрібно для цього присипка. Цей лайфхак також актуальний у жіночої половини людства.

Варіантів використання ватних паличок досить таки багато. Безпосередньо все залежить від фантазії і конкретної ситуації. Наприклад, буває таке, що жінки використовують ватні палички для того, щоб пом'якшити аромат парфумів. Якщо маленька сумочка, то в неї поклавши паличку з улюбленими духами, можна завжди насолоджуватися пахощами.

Переваги ватних вушних паличок

Ватні палички для вух мають такі переваги:

 1. Ефективність. Ватні вушні палички мають відмінну гігроскопічність, чудово вбирають вологу, моментально видаляють стійкі забруднення, дискомфорту не доставляють.
 2. Безпека. Вироби створені з натуральної бавовни на 100%, що робить їх повністю безпечними і екологічними. Використання ватних паличок виключає пошкодження і травми.
 3. Універсальність. Для щоденної гігієни палички просто неоціненні. Вони виступають в якості гарного помічника при нанесенні косметичних засобів, гігієни вух і обличчя і в інших випадках. Палички для вух є відмінним супутником у подорожах і поїздках.
 4. Компактність. Палички мають маленький розмір, відповідно їх можна носити всюди з собою. Примітно, брати з собою відразу цілу упаковку необов'язково. Досить буде невелику кількість взяти в компактну тару.
 5. Підходять навіть діткам. Тільки це йдеться про палички з обмежувачами. Вони для дитини будуть безпечними.
 6. Економічність. Упаковка великих обсягів дозволить істотно заощадити. Можна навіть придбати вироби оптом. Для великої родини такої упаковки вистачить надовго.

Чому вигідно купити ватяні паперові палички від брендів Novita і Lady Cotton

Інтернет-магазин sfera.ua запрошує покупців купити оптом ватні палички з паперу від брендів Novita і Lady Cotton. Виробники створюють якісну продукцію і ставлять на неї адекватну ціну. Тому покупка товарів саме від цих брендів буде максимально вигідною.

Доставка по всій Україні (Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя)

sfera.ua здійснює доставку по Україні (Харків, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя) товару. Ми в повній цілості доставляємо товар в максимально швидкі терміни.

Up