Ватні диски і ватні палички Lady Cotton

Відобразити як Таблиця Список

15 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

15 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Що за бренд Lady Cotton

Існують косметичні приналежності, які значно спрощують щоденні доглядові процедури за шкірою. Одними з таких виробів виступають ватні диски. Lady Cotton - це бренд величезної корпорації Біосфера. Компанія без зупинок удосконалює виробництво ватних паличок і дисків. Торгова марка створює продукцію, використання якої суттєво заощаджує витрати косметичних засобів.

Lady Cotton в процесі виробництва ватних дисків використовує бавовна 100%. За рахунок цього, вироби неймовірно м'які, при цьому, свою міцність не втрачають. Продукт пройшов відмінно перевірку Cotton Natural. Дана організація натуральність продукції успішно підтвердила.

Асортимент Lady Cotton складається з ватних виробів. Вони, в свою чергу, діляться на 2 категорії: диски і палички. Попит на товари дуже високий. Це обумовлено тим, що такими пристосуваннями жіноча половина населення користується кожен день. Відповідно, продукція заслуговує увагу представниць прекрасної статі і досить затребувана. За відгуками дівчат, вони віддають перевагу продукції Lady Cotton, оскільки вона значно нижче за ціною за іноземні аналоги. А ось якість зовсім не поступається європейським аналогам.

Логічно, що витрата такого роду косметичних аксесуарів відбувається швидко. Уже через місяць буде відчутна економія бюджету при покупці товарів Леді Коттон. Більш того, продукція торгової марки характеризується барвистим і дуже яскравим дизайном. Навіть така дрібниця, здавалося б, здатна доречно вписатися в загальний інтер'єр ванної кімнати, спальні.

Головна особливість Lady Cotton – націленість на побажання клієнта. Справа в тому, що пристосування розроблялися з урахуванням коментарів жінок. Компанія орієнтована на свою цільову аудиторію. Бренд має успіх, завдяки відповідальному підходу до виробництва продукції та використання тільки якісних матеріалів.

Ватні диски і ватні палички Lady Cotton – переваги

Ватні палички і ватні диски від Леді Коттон мають наступні плюси:

  1. Ватні палички відрізняються гнучкістю і міцністю. Таким чином, користування паличками дуже зручне і безпечне.
  2. На краях виробів розміщена бавовна, яка закріплена надійно. Це гарантує відсутність ворсинок на обличчі, після нанесення косметики чи зняття макіяжу.
  3. Вата має досить м'яку структуру, тому використання ватних дисків зручне. Використовувана для створення виробів бавовна, вирощується на території Туреччини. Така сировина вважається, по праву, найкращою.
  4. Велика щільність виробів. Це знижує витрату косметики на 22%.
  5. Застосування особливої технології прошивки, тому ватні диски в руках не розсипаються.
  6. Міцна основа ватних паличок, яка в руках не ламається.

Sfera.ua – інтернет-магазин з вигідною ціною і швидкою доставкою всій Україні (Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя)

Вигідне придбання ватних дисків і ватних паличок бренду Lady Cotton Вас чекає в магазині Sfera.ua. Ми здійснюємо доставку Вашої покупки дуже оперативно по всіх містах України - в Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Київ, Харків та ін. Наша продукція перевірена часом і заслужила добру репутацію у покупців.

Up