Рукавички нітрилові

Відобразити як Таблиця Список

10 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

10 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Нітрилові рукавички: для чого потрібні

Нітрил є каучуком штучно синтезованим. Матеріал тягнеться добре. У порівнянні з латексом нитрил значно щільніше. Він застосовується для виготовлення медичних і господарських рукавичок.

Нітрилові рукавички захищають шкіру від контакту з такими речовинами: спирти, хімікати, масло, альдегіди та ін. Основна функція нітрилових рукавичок полягає в захисті рук від впливу факторів ззовні. Нітрилові рукавички можуть використовуватися в таких сферах:

  1. Медицина. Медичні рукавички з нітрилу використовують лікарі, медсестри в процесі оглядів пацієнтів, проведенні ін'єкцій, роботі з медичними препаратами, інших процедур. Не обійтися без рукавичок також косметологів і фармацевтам. Рукавички - це природний бар'єр, що захищає фахівця і пацієнта.
  2. Робота з різними хімікатами. У процесі роботи з реактивами слід дотримуватися техніки безпеки. Тому використовувати необхідно рукавички, які до агресивних хімікатів будуть стійкими.
  3. Клінінг, а також проведення господарських робіт. У клінінгових службах рукавички використовуються при прибиранні. Це дозволяє забезпечити повний захист рук від чистячих речовин, в основі яких лежать кислоти, луги і спирт.
  4. В побуті. Нітрилові рукавички дуже допомагають уникнути травм, дрібних порізів і пересушування шкірного покриву. Вони актуальні для виконання навіть дуже делікатної роботи. Наприклад, прання білизни, миття посуду, догляд за домашніми вихованцями, обробка м'ясних, рибних, овочевих продуктів і т.д.
  5. Проведення садових робіт. Для роботи на присадибній ділянці (з технікою, інвентарем) також підійдуть рукавички з нітрилу.
  6. Промислова сфера. Рукавички використовуються також в промисловості.

Такі засоби індивідуального захисту, як нітрилові рукавички, повинні обиратися згідно з нормами безпеки і регламентом конкретної роботи.

Основна перевага нітрилових рукавичок перед латексними - це гіпоалергенність. Справа в тому, що такий матеріал, як латекс, може при контакті зі шкірою викликати алергію і неприємні відчуття. При використанні нітрилового виробу це виключено.

Господарські нітрилові рукавички від Фрекен БОК

Нітрилові рукавички від Фрекен Бок - це надійний захист рук від різних пошкоджень. Вироби збережуть красу шкіри рук. Висока чутливість при використанні таких рукавичок не згубиться. Матеріал термоеластічний, він формі руки відповідає точно, створює відчуття комфорту для рук, знижує їх втому.

Рукавички з нітрилу Фрекен Бок призначені для чищення овочів, миття посуду, обробки риби та м'яса, прання білизни, робіт в саду, догляду за тваринами, робіт в перукарнях тощо. Зовнішня сторона виробів допомагає впевнено захоплювати і фіксувати навіть дуже слизькі предмети. По суті, нітрилові рукавички торгової марки Фрекен Бок є універсальними.

Вироби тонкі, при цьому, міцні і еластичні. Вони забезпечують захоплення предметів, як в сухому, так і у вологому стані. Підходять рукавички для правої і лівої рук.

Чому вигідніше купити господарські нітрилові рукавички у sfera.ua

Купити вигідно якісні нітрилові рукавички для господарських та інших сфер радимо в інтернет-магазині sfera.ua. Компанія заслужила репутацію надійного і порядного продавця. Ви маєте можливість придбати товар в роздріб і оптом, не переплачуючи. Це обумовлено тим, що ціни продукції від виробника. Ви можете скористатися доставкою по всій Україні - Київ, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Харків.

Up