Диспенсери для протиральних матеріалів Tork

Відобразити як Таблиця Список

5 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

5 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Диспенсери для протиральних матеріалів Tork

 

Протиральні матеріали Торк використовують для промислового застосування. У нашому магазині представлені диспенсери та тримачі для протиральних матеріалів. Виробами очищають різні поверхні, з яких потрібно прибрати бруд, рідини, олії, клей та інші в'язкі речовини. Протиральні матеріали від бренду Торк чудово справляються з різними видами забруднень будь-якої складності, тому з ними легко робити як вологе, так і сухе прибирання. Завдяки диспенсерам протиральні матеріали витрачаються економніше.

Ці пристрої використовуються для подачі одноразових розхідників – паперових та нетканих протиральних матеріалів та протиральних серветок, а також промислових рушників,

Пристрої Tork встановлюються:

 1. на промисловому виробництві;
 2. у майстернях;
 3. у сервісних центрах;
 4. у ремонтних зонах, на харчових підприємствах;
 5. у центрах фарбування та ремонту автомобілів;
 6. для очищення кухонних поверхонь.

Ці вироби також популярні в клінінгових компаніях, ресторанах та автомайстернях. Їх використовують скрізь, де важливо очистити, витерти та відполірувати.

Магазин sfera.ua пропонує широкий асортимент стаціонарних та мобільних підлогових диспенсерів для рулонних протиральних матеріалів, а також для протиральних матеріалів у серветках. Ці системи допомагають підвищити та підтримати рівень чистоти та гігієни, а також заощадити ваші кошти.

Комплексні рішення від Торк забезпечують легку та швидку подачу паперових протиральних матеріалів та допомагають підтримувати стандарти гігієни у кухонних приміщеннях.

Виробник Торк пропонує функціональні, красиві, надійні та ергономічні диспенсери з безпечним та зручним відбором матеріалу. Такі пристрої легко перезаправляти та обслуговувати. Диспенсери цього бренду відмінно підходять для зон з високою прохідністю, також для кімнат з обмеженою площею.

Переваги диспенсерів для протиральних матеріалів Торк:

 1. монтуються за допомогою консолі до стіни, органічно вписуючись в інтер'єр та заощаджуючи простір;
 2. прості в обслуговуванні;
 3. напівпрозорий корпус дає змогу відстежувати наявність розхідників у диспенсері;
 4. захищений контейнер та центральна витяжка матеріалів мінімізує контакт матеріалів із зовнішнім середовищем та руками,  а також скорочує витрати за рахунок полистового відбору та рівномірного розрізання листів;
 5. зроблені з міцних та надійних матеріалів, які легко очищюються від бруду та пилу;
 6. продумана конструкція диспенсера не тільки спрощує експлуатацію дозатора, але робить його максимально безпечним для користувача;
 7. мають доступну вартість.

Купуючи диспенсер для протиральних матеріалів, ви повинні враховувати для якої мети він використовуватиметься, розміри приміщення та прохідність.

Якщо сумніваєтеся в тому, який диспенсер вам потрібен - звертайтесь до наших консультантів і замовляйте потрібний товар у магазині sfera.ua. Своє замовлення ви отримаєте у найкоротші терміни, а доставка обійдеться вам безкоштовно. Ми надсилаємо ваші посилки в такі міста України як Київ, Харків, Дніпро та Одеса.Up