Пакети-слайдери

Відобразити як Таблиця Список

5 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

5 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Пакети слайдери для заморозки і зберігання — зручна і універсальна річ, яка широко використовується в побуті. Як кажуть " пакетів-слайдерів багато не буває", оскільки їх використовують буквально для всього, що потрібно розфасувати, герметично закрити і зберегти.

Ці кухонні аксесуари підходять для зберігання та фасування сипучих та харчових продуктів, заморозки їжі і рідин, вони захищають від вологи, запобігають висиханню і обвітрюванню їжі. У них зручно перевозити важливі речі і документи, оскільки вони ізолюють їх від вологи, а поле для запису дозволяє фіксувати дату і наповнення пакета.

Ви можете не бояться, що продукти можуть висипатися або витекти, оскільки надійний замок на виробі швидко закриває його, щоб волога, бруд, пил і зайві запахи не вплинули на вміст пакету. Особливо підходить така тара для заморозки, оскільки вона відмінно зберігає смакові якості, аромат і вітамінний склад продуктів.

Товщина цих пакетів з поліетилену високого тиску, як правило складає 40 мкм., тому матеріал досить міцний, прозорий і з тим же екологічний, а замок дозволяє відкривати і закривати їх по багато разів. Що приємно, так це те, що пакети можна використовувати багаторазово, а також їх можна мити.

Застосування пакетів слайдеров для заморозки і зберігання досить широке:

 1. Сфера торгівлі. Пакети використовують для розфасовки таких товарів, як сипучі продукти і крупи.
 2. Сфера медицини. Тару застосовують для сортування фармпрепаратів, одноразових медичних виробів та ін.
 3. Побутова сфера. Вироби застосовують для фасування та зберігання дрібних деталей, побутової хімії, засобів особистої гігієни та іншого подібного.
 4. Промислова сфера. Упаковки використовують для фасування готової продукції.
 5. Кулінарія. Пакети використовують для заморозки, розфасовки та зберігання харчових продуктів.

Вміст тари можна розморозити швидко і легко. Потрібно всього лише помістити пакет в мікрохвильовку. Зручно те, що пакети займають мінімум місця і їх легко розподіляти в холодильнику або морозилці.

Пакети слайдери від виробника Фрекен Бок

Заморожування, упаковка і зберігання харчових і нехарчових продуктів — це легко з універсальними пакетами-слайдерами від ТМ Фрекен БОК!

Замок-слайдер швидко, надійно і герметично фіксує пакет в закритому стані і не дає просочиться рідини. Його з легкістю можна відкривати і закривати при необхідності, а міцний поліетилен витримає будь-які випробування, в тому числі і найхолоднішу температуру морозильної камери.

Пакети бувають різних розмірів від 1 літра до 3-х і їх можна використовувати кілька разів. Що важливо — продукти не прилипають до пакета при заморожуванні. Спеціальна область для запису інформації про зміст пакета і дату заморозки допоможуть організувати зберігання правильно.

Пакети слайдери від виробника Фрекен Бок:

 1. зберігання свіжих продуктів, а також їх транспортування
 2. зберігання, транспортування і заморожування харчових продуктів
 3. правильне зберігання сухих сипучих продуктів
 4. захист продуктів від обвітрювання, псування і висихання
 5. заморожування рідин, а також їх транспортування і зберігання
 6. зберігання і транспортування предметів особистої гігієни і документів

Чому вигідніше купити пакети слайдери у sfera.ua

Ви вирішили придбати пакети слайдери? Тоді робіть замовлення на нашому сайті. Ми працюємо тільки з кращими виробниками товарів за прийнятними цінами. Ваше замовлення буде доставлене в найкоротші терміни в такі міста України як Київ, Харків, Дніпро, Одеса.

Up