Дозатор для рідкого мила та дезінфекції

Відобразити як Таблиця Список

13 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

13 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Що таке дозатор для рідкого мила

Гігієна рук неоціненно важлива, при чому, як в домашніх умовах, так і в громадських закладах. Безумовно, для домашнього використання підійде і звичайна мильниця. А ось в різних закладах без спеціального дозатора не обійтися. Це не просто зручно і гігієнічно, але і дуже стильно. Щоб не помилитися з покупкою, слід враховувати деякі параметри при виборі диспенсера.

Вибираючи дозатор для рідкого мила, важливо точно знати, яким саме милом будете користуватися. Цей момент дуже істотний, оскільки деякі пристосування підтримують виключно лише 1 вид заправки. Інакше в невідповідному дозаторі буде протікати мило, прилад буде засмічуватися і не забезпечить необхідний догляд. Найпоширенішими видами заправок є:

  1. Рідке мило. Воно універсальне, їм користуватися можна в будь-яких умовах. Буває більш густе мило або рідке. Віддавайте перевагу середній густоті, яка з рук не вислизає, а з корпусу видавлюється добре.
  2. Мило-піна. Купують його, як правило, великі організації та заклади. При одному натисканні подається мила близько 0,6 мл. Навіть при щоденному великому потоці людей, завдяки дозатору, витрата мила буде вигідною з економічної точки зору.
  3. Дезінфікуючі засоби. Найчастіше їх використовують в установах з підвищеними гігієнічними вимогами. Наприклад, лабораторії, лікарні тощо.

У дозатори також можна заливати гелі та інші миючі засоби.

Настінний дозатор для рідкого мила від PRO service

Найпопулярнішими дозаторами для рідкого мила є настінні моделі. Затребувані вони особливо в місцях громадського харчування. Такі диспенсери дуже компактні, їх легко над умивальником встановити. Прилад має надійне кріплення. Тому відсутній ризик, що дозатор зламають, скинуть на підлогу або вкрадуть. При постійному потоці людей цей фактор досить важливий.

Настінний дозатор для рідкого мила PRO service - це поєднання якості і надійності. Диспенсер виконаний в стриманому стилі, що чудово впишеться в інтер'єр будь-якої туалетної кімнати.

PRO service - бренд, що зарекомендував себе, як сумлінний виробник ергономічних пристосувань (дозатори для рідкого мила, диспенсери для серветок і т.п.).

Чому вигідніше купити дозатор для рідкого мила у sfera.ua

Визначаючись, який саме купити дозатор, відштовхуйтесь від того, яке рідке мило буде туди заправлятися. Вироби розраховані на рідини самої різної в'язкості. Ціна моделей залежить від їх функціональності і габаритів. У будь-якому випадку вартість настінного дозатора для мила в інтернет-магазині sfera.ua цілком доступна.

Ми маємо великий досвід в сфері продажів гігієнічної продукції і пристосувань для неї. Тому, якщо Ви вирішили придбати дозатор для рідкого мила в нашому магазині, Ви гарантовано отримаєте надійний товар за найкращою ціною від виробника. Ви можете купити диспенсери в роздріб або оптом в необхідних кількостях. У магазині є доставка по Україні - Харків, Київ, Дніпро, Одеса, Запоріжжя.

Вибрати диспенсер для рідкого мила зовсім не складно. Найголовніше - це правильно позначити всі вимоги до виробу, щоб він довгі роки використовувався без будь-яких проблем. При цьому, дозатор залишатиметься презентабельним і стильним. Визначтеся також і з об'ємом.

Так, для офісу можна вибрати середні розміри, а для кафе чи ресторану більш габаритні варіанти. Різноманітність пропозицій дозволяє підібрати дозатор на всі випадки - для будинку, місць громадського харчування, вокзали, торгові центри тощо.

Up