Харчова плівка для продуктів

Відобразити як Таблиця Список

14 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

14 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Для чого потрібна харчова плівка

Харчова плівка являє собою виріб, призначений для упаковки продуктів харчування для їх тривалого зберігання. Плівка сприяє збереженню всіх властивостей продукту, виключає його швидке засихання, ефективно захищає від факторів зовнішнього середовища, запобігає просочування неприємних запахів. Вона часто застосовується в якості матеріалу для обгортання вагових товарів у торгівлі.

Плівка харчова ідеально підходить для продуктів, що мають тривалий термін зберігання. Вона має найважливішу особливість - «здатність дихати». Простіше кажучи, в упакованому виробі не розвиваються бактерії. В результаті цього, продукт добре зберігає свій початковий смак і аромат тривалий час. Появу конденсату виключено, тому можна сміливо пакувати гарячі продукти. Крім цього, матеріал стійкий до впливу жирів. Плівка прозора і має відмінний блиск. Такі якості значно покращують вигляд упаковки, що приваблює покупців.

Серед функцій харчової плівки варто виділити наступні:

Упаковка продуктів. Упаковуються продукти (овочі, фрукти, випічка, ковбасні вироби, сири тощо) і контейнери з ними. Плівка забезпечує тривале зберігання їжі, відмінно економить місце, захищає їжу від забруднень. Для упаковки досить буде просто обмотати продукт матеріалом.

Для заморозки ягід, зелені та інших продуктів порційно. Навіть сильно охолоджений матеріал зберігає свою еластичність і прозорість, що дозволяє без проблем побачити, що саме знаходиться в морозилці під плівкою.

Харчова плівка має такі характеристики:

  1. Високий рівень розтягування, який коливається від 70 до 300%. При цьому, первісна форма після розтягування може відновитися.
  2. Відсутність прилипання до вмісту.
  3. Забезпечення до продуктів візуального доступу за рахунок прозорості матеріалу.
  4. Стійкість плівки до різних температур, що дозволяє використовувати її в морозильній камері, СВЧ-печі і в інших умовах.
  5. Герметичність, забезпечення надійного захисту і бар'єру від бактерій.
  6. Збереження всіх корисних властивостей їжі, а також її свіжості тривалий час.
  7. Захист від повітря, вологи.
  8. Відмінна стійкість до лугів, кислот і т.д.

Sfera.ua пропонує бренди: Фрекен БОК і Бонус

У нашому інтернет-магазині представлені харчові плівки високої якості від брендів Фрекен БОК і Бонус. Компанії для виготовлення своєї продукції використовують тільки безпечний і міцний матеріал. У нас покупець може придбати надійні плівки для упаковки продуктів за доступними цінами.

Розміри 20 м, 50 м, 100 м, 200 м (великий рулон)

У асортименті магазина представлені харчові плівки таких розмірів: 20 м, 50 м, 100 м, 200 м (великий рулон). Чим полотно довше, тим воно в діаметрі більше і важче. Зазначені розміри ідеально підходять для ручного використання. Вони легкі і компактні, що забезпечує зручність в процесі застосування.

Up