Диспенсери для паперових рушників Tork

Відобразити як Таблиця Список

11 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

11 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Диспенсери для паперових рушників Торк

 

Купуючи диспенсери для гігієнічних рушників, важливо враховувати формат та розміри приміщення, в якому вони виконуватимуть свою функцію. В основному таке обладнання встановлюється у вбиральнях, рідше у ванній та кухні. Якщо це великого розміру громадське приміщення з високою прохідністю, то можна зробити вибір на користь місткого, надійного приладу, наприклад з хрому. Для власного використання в домашніх умовах вам підійде компактний і лаконічний пластиковий виріб, який гармонійно виглядатиме в інтер'єрі приміщення і не займе багато місця.

Диспенсер - це пристрій, який складається із зовнішнього блоку, в який поміщають паперові гігієнічні вироби, а також механізм їх подачі.

Диспенсери бувають різних типів та конфігурацій. Насамперед вони повинні бути практичними та функціональними, а також органічно виглядати у приміщенні та не обтяжувати простір.

Забезпечити чистоту та гігієну у місцях з підвищеною прохідністю вам допоможуть диспенсери Tork.

Диспенсери бренду Tork мають такі переваги:

 

  1. забезпечують гігієну відвідувачам, оскільки запобігають контакту з паперовими рушниками, тому вони завжди залишаються чистими;
  2. дозована видача листів та закрите зберігання забезпечує економію, що виключає перевитрату паперу, тому відвідувачі використовують лише необхідну кількість, а також не зможуть розсипати та не візьмуть із собою частину упаковки;
  3. практичність та легкість в обслуговуванні: рушники не потрібно прати, а тримач достатньо лише поповнювати рушниками;
  4. пристрої підходять для використання в будь-якому приміщенні та його не складно обслуговувати.

 

Торгова марка Tork вже багато років випускає високоякісну паперову гігієнічну продукцію, диспенсери та обладнання,  а також інші товари, які популярні в мережі HoReCa, поліклініках, супермаркетах і бізнес-центрах.

Диспенсери Tork мають лаконічний дизайн, представлені в універсальних кольорах, тому вони чудово виглядають у вбиральнях та санітарних приміщеннях громадських місць.

Диспенсери Tork бувають:

  1. механічні - в такому диспенсері обрізання паперу відбувається механічно, тому можна власноруч настроїти його, щоб відривався шматок певної довжини і рушники з перфорацією тоді не потрібні.
  2. сенсорні – вони управляються безконтактно від руху руки.
  3. автоматичні - у цьому пристрої папір розрізається електричним ножем, який розташований усередині. Сенсорний розпізнавач спрацьовує та листи подаються після його сигналу. Цей варіант є найзручнішим та більш економічним.

Торк виготовляє металеві та пластикові тримачі для паперових рушників. Обидва аксесуари виглядають органічно та стильно в інтер'єрі приміщення. Диспенсери Торк дуже зручні у використанні, служать довго і є на сьогоднішній день одними з найкращих на ринку.

Для всіх диспенсерів бренду ТORK передбачена система замків для замикання та єдиний ключ. Це запобігає розкриттю та вандальним інцидентам у місцях масового користування з високою прохідністю людей.

Диспенсери Tork широко представлені в магазині sfera.ua і якщо ви сумніваєтеся в тому, який тримач для паперових рушників вам потрібен, то ми обов'язково допоможемо вам з вибором цього виробу. Наші консультанти зорієнтують вас з усіх питань і за потреби допоможуть підібрати не тільки модель диспенсера, а й відповідні паперові рушники до нього. Ваше замовлення буде сформовано та надіслано у найближчі терміни в такі міста України як Київ, Дніпро, Харків та Одеса.Up