Туалетний папір Tork

Відобразити як Таблиця Список

9 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

9 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Папір туалетний в рулонах Tork

 

Туалетний папір Торк можна помітити не тільки в громадських вбиральнях, але і у багатьох будинках, оскільки цей брендовий гігієнічний виріб міцно зайняв свою нішу та вважається на ринку товарів для гігієни продукцією преміальної якості. І зовсім не дарма.

Цей папір часто закуповують для санвузлів у медичних та навчальних закладах, для торгових комплексів, спортклубів, а також для ресторанів та готелів.

Якщо ви вирішили придбати цей туалетний папір для свого закладу, то радимо врахувати інтенсивність відвідування вбиральні, частоту проведення прибирання, середні витрати паперу, необхідну категорію якості паперового виробу та модель диспенсера, з якою ви будете використовувати цю продукцію.

Від ньюансів, описаних вище, буде залежати те, який саме папір бренду Торк вам потрібно буде підібрати в нашому магазині.

 

У магазині sfera.ua представлена ​​широка лінійка продукції:

  1. туалетний папір у стандартних рулонах;
  2. листовий туалетний папір;
  3. папір у міні-рулонах;
  4. папір у середніх рулонах.

У нашому магазині ви можете знайти потрібні товари для вашого закладу. Також ви можете купити саме ту модель диспенсера, яка поєднується із конкретним видом туалетного паперу. Наприклад: диспенсер Tork SmartOne для туалетного паперу у міні-рулонах (Т9) підходить для туалетного паперу Tork SmartOne у міні-рулонах 2 шари, 111,6 м, 1 рулон (Т9).

Папір Торк має категорію якості, яка визначається такими назвами:

Universal - це одношарові вироби, які вважаються економ-варіантом, тому відрізняються порівняно низькою вартістю по відношенню до інших товарів цього бренду. Такий папір найчастіше беруть у місця з високою відвідуваністю. Він виготовляється з переробленого матеріалу та має спеціальну втулку, що спрощує використання його з диспенсером. Довжина рулону від 200 метрів, тому це забезпечує більш тривале використання рулону та дозволяє заощаджувати кошти. При цьому такий папір дешевший на 10% за аналоги.

Advanced - це двошаровий папір середнього цінового сегмента, який є проміжним варіантом. Його можна використовувати у місцях із середньою прохідністю.

Premium - високоякісний паперовий виріб преміум класу, який складається з трьох шарів і має особливу м'якість і швидку розчинність. Тиснення і особлива структура виробу має підвищене поглинання. Цей папір із якісної целюлози набагато дешевше, ніж у конкуруючих брендів, тому продукція вважається найкращим вибором для готелів та ресторанів.

Переваги туалетного паперу Tork :

  1. хороше співвідношення ціни та якості;
  2. великий обсяг, завдяки чому рідше потрібна перезаправка;
  3. широка лінійка продукції;
  4. економна витрата;
  5. зручна упаковка;
  6. наявність спеціальної втулки для простоти використання із дозатором;

Вибрати та купити туалетний папір Tork за доступними цінами ви можете у нашому інтернет-магазині sfera.ua. Допомогти з вибором будь-якої продукції вам зможуть наші консультанти. Вони знають всі тонкощі та особливості товарів Торк. У найкоротші терміни ми оформимо та відправимо ваше замовлення в такі міста України як Київ, Одеса, Харків та Дніпро.

 

 

Up