Освіжувачі повітря

Відобразити як Таблиця Список

3 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

3 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Освіжувач повітря для будинку та туалету

У кожної домівки є свій запах. Це ми всі знаємо і відчуваємо буквально з порога. Причиною "свого запаху" в наших будинках можуть бути різні фактори, що залежать і не залежать від людей. У будь-якому випадку, те як пахне в житлі формує перше враження про вас і про вашу обитель, а також є однією зі складових затишку.

Дотримання чистоти і гігієни в домі — важливі фактори, які впливають на запахи в ньому. Правда, не завжди провітрювання і своєчасне прибирання таких приміщень, як кухня і санвузол ліквідують неприємні аромати в приміщенні. 

З цієї причини іноді варто звернутися по допомогу більш ефективних і перевірених засобів, як наприклад освіжувач повітря для будинку і туалету. Він допоможе позбутися не тільки від неприємних запахів, але і наповнить ваше житло ненав'язливим і свіжим ароматом.

Найбільш популярна, доступна за ціною і практична модель — балончик-спрей з ручним розпиленням. Саме такий пристрій обов'язково є в кожному будинку, тому що він дуже простий і зручний для використання в побуті. Палітра ароматів такого розпилювача багата різними улюбленими і знайомими запахами, наприклад запахами фруктів, квітів, трав, морського узбережжя і тд. Багато аерозолів справляються з більш стійкими запахами, такими, як наприклад запах сигарет і тварин.

Переваги освіжувача повітря для будинка та туалету:

  1. простий і зручний у використанні
  2. економічна витрата
  3. прийнятна ціна
  4. якісно і швидко нейтралізує неприємні запахи
  5. великий вибір ароматів

Ручний та автоматичний освіжувач повітря від виробника Magic Air

Бренд Magic Air подбав про свіжий запах у вашому будинку і розробив освіжувач повітря, який підходить як для ручного використання, так і для автоматичного. Аромати цитрусових фруктів, природної свіжості альпійських лугів і коралового рифу наповнять ваш будинок одним натисканням руки.

Виробник пропонує універсальний змінний балон, який також можна використовувати для автоматичного освіжувача повітря. Освіжувачі повітря Magic Air ефективно борються з неприємними запахами. За допомогою цього пристрою ви миттєво зможете покращити атмосферу в оселі. Приємний і ненав'язливий аромат освіжає і зволожує приміщення, не залишаючи шансів навіть найстійкішим неприємним запахам.

Що важливо, так це те, що цей аерозоль незважаючи на свою безперечну ефективність не викликає алергічних реакцій.

Крім перерахованих вище переваг освіжувач повітря Magic Air має зручну і економну систему розпилення, при цьому він швидко розчиняється в повітрі і його вистачає на тривалий час.

Натуральний освіжувач повітря від бренду Альянс краси

Цей освіжувач повітря підкорить вас в буквальному сенсі з першого натискання. Біо-нейтралізатор — ефективний засіб від неприємних запахів з двомірним захистом і натуральним складом. Секрет цього засобу в тому, що він має подвійну дію. Перше — це процес нейтралізації за принципом захлопування молекул неприємного запаху в спеціальні ареоли.

Друге — натуральний склад з ефірних масел лаванди, кедра і хвої та інших компонентів забезпечують приємний аромат і зводять до мінімуму ризик алергічних реакцій. Завдяки своєму складу освіжувач не викликає алергії і настільки безпечний, що його можна використовувати поблизу одягу і в салоні авто. При цьому він активно усуває такі стійкі і неприємні запахи як запах тютюну і тварин.

Завдяки зручному дозатору ви можете легко розпорошувати освіжувач економно і при цьому дуже дієво. У цієї продукції дуже приємний вибір ароматів. Освіжувач подарує вашому дому ненав'язливий і легкий запах лугових квітів і морського бризу а також приємно здивує свіжістю після дощу. З ним у вашому будинку буде завжди затишно і приємно знаходиться.

Up