Novita

Відобразити як Таблиця Список

18 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

18 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Бренд Novita родом з Польщі. Належить він до однієї з найбільших корпорацій «Біосфера», яка спеціалізується на виготовленні товарів для догляду за будинком і випускає продукцію для персональної гігієни. Історія торгової марки Новіта бере свій початок з 2008 року. Поштовх для старту дала необхідність захисту шкірного покриву від забрудненого навколишнього середовища. Виробник розробляє доглядові вироби, орієнтуючись на всі потреби кожного типу шкіри. Основна перевага продукції Novita – найвища якість за лояльною вартості.

Ватні диски Novita

Ватні диски представляють собою аксесуар, який призначений для ефективного видалення макіяжу з обличчя. Ватні диски Новіта делікатні. Вони виступають продуктом естонського Lemoine Estonia OU. Відмінність даних ватних дисків від аналогів полягає в наявності двох видів поверхні – ребриста і гладка. Ребриста сторона допомагає видалити з шкіри макіяж, не викликаючи неприємних відчуттів і подразнень. Гладка поверхня дозволяє крем або міцелярну воду нанести швидко і рівномірно. По краях дисків перфорація забезпечує комфорт. З її допомогою вироби дістаються дуже легко.

Вироби виготовлені з 100% бавовни. Вони шкіру обличчя не дратують, тому підходять навіть для чутливого типу шкірного покриву. Двостороння поверхня дисків рельєфна. Залишки косметичних засобів ефективно прибираються. Упаковка ватних дисків компактна, тому вона легко поміщається в маленькій сумочці і її можна брати з собою в дорогу. Користуються попитом ватні диски і серед мандрівників, які обов'язково беруть з собою такі вироби. Ви заощадите багато часу, тому що не потрібно буде його витрачати на видалення залишків косметичних засобів. Переваги ватних дисків Новіта наступні:

  1. Забезпечення ефективного і дбайливого догляду.
  2. Швидке зняття макіяжу.
  3. Відсутність алергічних реакцій та подразнень.

Ватні диски Novita заслужили особливу увагу споживачів. Це обумовлено бездоганною якістю виробів і їх невисокою ціною.

Ватні палички та вологі серветки Novita

Косметичні ватні палички Новіта мають різноманітні формати упаковок, які підійдуть для всіх випадків життя. Ватні палички в застосуванні дуже комфортні, мають ніжну поверхню, гарну всмоктуючу здатність. Палички косметичні складаються з 100% бавовни. Намотування виробів досить міцне, поверхня дуже ніжна. Ватні палички Novita розроблені спеціально для догляду за вушними раковинами і носовою порожниною. Вони також актуальні для коригування манікюру та макіяжу, обробки порізів і ран. Продукція повністю натуральна, що підтверджено асоціацією Cotton Natural.

Вологі серветки Novita призначені для зняття макіяжу. Вони мають легку формулу і натуральні масла оливи, аргана, виноградних кісточок. Комплекс жирних кислот Омега-3,6 очищають шкіру обличчя дуже дбайливо. Вони забезпечують делікатний догляд та комфортне зняття макіяжу. Серед основних переваг вологих серветок Новіта варто виділити: інтенсивне зволоження та живлення шкіри, забезпечення еластичності і гладкості дерми, збереження водно-ліпідного балансу. У складі серветок немає спирту і мила. Завдяки легкій формулі і натуральним оліям стійкий макіяж ефективно видаляється. За рахунок рельєфної текстурі, забруднення вбираються і видаляються дуже дієво.

Up