Tork

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-20 з 94

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-20 з 94

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Торгова марка Tork - частина величезної корпорації SCA, яка об'єднує кілька брендів (Zewa, Libero, Libresse, Tena). SCA забезпечує гігієнічними продуктами торгові і промислові підприємства та медичні клініки, державні установи, ресторани і готелі. Якісні товари поставляються в більш ніж 90 країн по всьому світу. Отже, зараз складно знайти організацію, в якій немає диспенсера Торк або безконтактного зручного дозатора для мила. До гігієну у бренду Tork свій підхід і він грунтується на наступних принципах:

  1. Індивідуальність рішень. Безумовно, кожна людина різна, але вона потребує якісної продукції для гігієни. Представники компанії впевнені, що відвідування вбиральної кімнати повинно бути безпечним і приємним. Тому робиться все можливе для відповідності гігієнічної продукції актуальним запитам покупців і власників бізнесу.
  2. Простота обслуговування. Дозатори, диспенсери та інші вироби в установці легкі. Вони відрізняються своєю простотою і в подальшій експлуатації. Пристрої покликані для того, щоб життя зробити значно простіше. Хочете придбати Торк в затишний ресторан, медичну клініку або розважальний центр? Будь-яке рішення фірми продумано до самих дрібниць. Вироби прекрасно впишуться в самий різний інтер'єр. Висока якість продукції дозволяє сміливо її використовувати в сфері охорони здоров'я та харчової промисловості, де стандарти стерильності дуже високі.

Диспенсер для рушників та туалетного паперу Tork

Диспенсери для паперових рушників Tork – це на кухні необхідна річ. Вона також незамінна у ванній кімнаті або туалеті, особливо, якщо мова йде про громадські місця. Диспенсери за важливістю стоять на одній позиції з рідким милом, туалетним папером, серветками. Завдяки пристроям, руки витираються швидко, залишаються чистими і сухими. Диспенсери для рушників Торк недорогі і дуже якісні.

Диспенсер для туалетного паперу Тork – це класичний універсальний диспенсер для туалетних кімнат, де середня прохідність. За рахунок великої місткості, час обслуговування максимально скорочується, гарантується постійна наявність туалетного паперу. Диспенсери Tork мають сучасний дизайн, який відрізняється своєю функціональністю. У гостей такий дизайн залишить приємне враження надовго. Переваги виробів полягають в наступному:

  1. Наявність оглядового віконця, яке наявність паперу дозволяє контролювати.
  2. Економія до 35 м туалетного паперу.
  3. Наявність стопора рулону, що запобігає велику витрату паперу, а також при прокручуванні рулону усуває шум.
  4. Скловолоконні зубці забезпечують зручний відрив туалетного паперу.

Диспенсер для рідкого мила Tork

Диспенсер для рідкого мила Tork оснащений зручною кнопкою для натискання людей з обмеженими можливостями, що неоціненно зручно. Продуманий механізм функціонує без витрат особливих зусиль, плавно. Дозатори Торк істотно економлять рідке мило, оскільки від протікання надійно захищені. Крім цього, вироби захищені від різного роду спроб розкрадань. Диспенсер для рідкого мила в обслуговуванні і експлуатації легкий. Матеріалом виготовлення пристроїв є ударостійкий пластик.

Диспенсери Tork рекомендуються в дитячі, медичні установи, а також для закладів громадського харчування. Вони мають закриту систему, яка забезпечує високий рівень гігієни. Проведене тестування довговічності і міцності механізму показало до 1 млн. натискань.

Up