Презервативи LifeStyles

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Що за бренд LifeStyles

Lifestyles належить компанії Ansell limited, яка родом з Австралії. Бренд виробляє якісні презервативи, затребувані в багатьох країнах світу.

Заснована компанія була ще в далекому 1929 році. Сам бренд Lifestyles з'явився в 1979 році. Презервативи були одними з першопрохідців по ідеальному поєднанню високої якості і адекватної вартості. На сьогодні бренд Lifestyles – виправдано на світовому ринку один з лідерів. Компанія виготовляє презервативи, які відповідають світовим стандартам. Крім цього, продукція постійно вдосконалюється.

Бренд надає широкий асортимент продукції, серед якого абсолютно кожен клієнт підібрати може щось під власні запити. Компанія має дуже цікаві слогани, які виглядають наступним чином: «Кращий секс. Кращі презервативи»,« Залишайся здоровим. Живи здорово». Lifestyles поставила для себе основну мету – створення найкращих в усьому світі презервативів. Слід сказати, що це у неї виходить чудово. Заводи фірми розташовані в багатьох країнах.

Виробництво виробів починається з тестування латексу ще в сирому вигляді. Кожна партія товару, перед випуском на ринок, проходить ретельні випробування і перевірки на якість. Завдяки цьому, наприклад, в США презервативи Lifestyles займають перше місце. Презервативи проходять перевірку, перш за все, на міцність. Так, тести проводяться за допомогою води, яка наливається в вироби. Таким чином, можна з'ясувати наявність у виробі отворів.

Перевіряються презервативи LifeStyles також повітрям. Виріб заповнюється повітрям до 90 см висоти, 30 см ширини. Такого роду тести допомагають визначити ступінь еластичності і міцності презерватива. Дуже цікаво те, що Ansell запатентували власну автоматичну систему тестування в електронному режимі. Перед упаковкою презервативів, дана система автоматично контрольний раз перевіряє кожен виріб на наявність навіть самих маленьких отворів. Такі тести зайвий раз показують якість продукції від LifeStyles.

Торгова марка LifeStyles випускає для рідини непроникні презервативи, які забезпечують дієвий захист від зараження різними інфекційними захворюваннями і небажаної вагітності.

Презервативи LifeStyles – переваги

Серед колосальної кількості достоїнств презервативів LifeStyles, особливо варто виділити такі:

  1. Висока якість. Це підтверджується відповідністю міжнародним стандартам і проведенням тестувань виробів.
  2. Надійність і міцність презервативів.
  3. Забезпечення максимального задоволення від інтимного сполучення.
  4. Сучасні та інноваційні технології виробництва.
  5. Високоякісні матеріали, що забезпечують природність відчуттів і хорошу чутливість.

Для отримання очікуваної насолоди і захисту від нанесення здоров'ю шкоди, важливо віддавати перевагу якісним засобам захисту. LifeStyles створює презервативи, які підвищують під час статевого акту чутливість. Можна абсолютно не переживати за безпеку. Презервативи дуже тонкі, тому вони практично не відчуваються.

Sfera.ua – інтернет-магазин з вигідною ціною і швидкою доставкою по всій Україні (Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя)

Sfera.ua до уваги клієнтів представляє презервативи торгової марки LifeStyles. Уже багато покупців змогли позитивно оцінити вироби, їх якість і високий рівень захисту. Приємна особливість нашого магазину – це демократична ціна. Вас чекає оперативна доставка товару по Україні – до Харкова, Києва, Одеси, Дніпра, Запоріжжя.

Up