Антисептик для рук Манорм

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Манорм — український бренд, який виробляє засоби особистої гігієни з 2010 року. Антисептики, мило і піна для рук виходили під назвою цієї марки протягом 6 років і не дивлячись на такий обмежений вибір продукції, бренд став популярним у покупців в Україні. З 2016 року керівництво компанії Manorm вирішило провести ребрендинг і це послужило початком нових розробок в сфері виробництва гігієнічних продуктів.

Виробники стали істотно розширювати свою лінійку продукції і сьогодні торгова марка Manorm пропонує такі засоби гігієни:

 1. антисептики для рук у вигляді гелю і піни, які діють проти більшості хвороботворних мікроорганізмів і доглядають за шкірою рук
 2. мило-піна для рук і тіла — антибактеріальний гігієнічний засіб, який містить зволожуючі компоненти в своєму складі і відмінно очищає і зволожує шкіру
 3. пластир Manorm 
 4. "Клік-палички" — це ноу-хау з наповнювачами у вигляді невеликих стіків, всередині яких є активна речовина: йод, очищувач зубів, засіб для зняття макіяжу або антисептичні компоненти. Вони допомагають підтримувати гігієну у відрядженні або відпустці 
 5. стоматологічні аксесуари, наприклад зубочистки з ниткою для дорослих і дітей, а також міжзубні силіконові йоржики
 6. дезінфікуючі серветки
 7. диспенсери для мила-піни
 8. регенеруючий крем для рук

Ключовим елементом у виробництві антисептика Manorm є вода. Потрібно розуміти, що для виробництва антисептика потрібна дуже чиста вода, тому постійні лабораторні дослідження води спрямовані на перевірку її належного складу.

Виробник, завдяки модернізованій лабораторії і сучасним цехам забезпечує найвищу якість виробництва на європейському рівні. Система контролю якості сертифікована відповідно до вимог державних стандартів. Всі продукти бренду Manorm перевірені і офіційно зареєстровані Міністерством охорони здоров'я України. Виробник максимально автоматизував виробництво дезінфікуючих засобів, що дозволяє йому нарощувати потужності і розробляти нові позиції в своїй лінійці.

Антисептик для рук Манорм

Багатьом відомо, що антисептичні засоби крім того, що дезінфікують шкіру — сильно її пересушують. Фахівці лабораторії Manorm усунули цю проблему і розробили антисептик для рук, який захистить організм від шкідливих бактерій і при цьому підтримає оптимальний рівень зволоженості в клітинах епідермісу.

Продукт зроблений на основі ізопропілового спирту, який вважається найбільш безпечним для зовнішнього застосування. Дезінфікуючий засіб ідеально підходить для частого використання. Антисептик знищує і очищає шкірний покрив від небезпечних бактерій, вірусів і грибків, при цьому його компоненти не проникають глибоко всередину і не порушують природні процеси в нашому організмі. Рідина швидко висихає і не залишає відчуття липкості на шкірі. Дієва формула і м'який склад покликані захистити вас і подбають про вашу шкіру. Маленьку пляшечку з рідиною в формі спрею зручно носити з собою в сумці і користуватися в тих випадках, коли немає можливості використовувати воду і мило. 

Антисептик Манорм — антисептик нового покоління, який:

 1. дезінфікує
 2. зберігає природний гідробаланс дерми
 3. загоює шкіру рук
 4. запобігає передачі вірусів та інфекцій
 5. має пролонговану дію протягом 3 годин
 6. легко і економно наноситься на шкіру
 7. має зручну розфасовку

У нашому магазині ви можете вибрати і купити продукцію Manorm за оптимальними цінами і в найкоротші терміни отримати товар в зручному для вас відділенні пошти.

Up