Рукавички Mercator Medical

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Що за бренд Mercator Medical

Mercator Medical – це компанія, яка створює вироби медичного призначення високої якості. Польський бренд в країні є лідером. Він випускає одноразові медичні рукавички з якісних і нешкідливих речовин. У Mercator Medical є в Таїланді завод, який в місяць виробляє 250 млн рукавичок. Відмітна особливість компанії – орієнтованість на цінності клієнта і впевненість в гідному сервісі. Ці пріоритетні завдання виконуються дуже добре.

Виробник поширює свій товар у понад 60 країн світу. Попит на захисні медичні матеріали зростає дуже динамічно. Рукавички забезпечують гігієну праці та безпеку. Асортимент продукції польської торгової марки досить широкий. Якість вже по достоїнству оцінили споживачі.

Латексні рукавички Mercator Medical – переваги

Рукавички з латексу Mercator Medical актуальні для захисту рук в процесі огляду пацієнтів, у сфері ветеринарії, в косметичних салонах та інших нішах. Вироби до порізів та проколів стійкі. Латексні рукавички для роботи з різними грубими предметами ідеально підходять, оскільки мають текстуровану поверхню.

Латексні рукавички Mercator Medical виготовляються з якісного матеріалу. Вони дуже м'які і еластичні. Крім цього, вироби відмінно облягають на руці, тому затребувані в медичних установах. Матеріал рукавичок – латекс натуральний. Дуже важливо те, що рукавички мають поверхню мікротекстурірованну. Це забезпечує медичний інструмент захоплювати надійно. Вироби створюють додатковий ступінь захисту за рахунок фіксующих манжетів. Форма виробу універсальна, тому рукавички однаково підходять для правої і лівої руки.

Латексні рукавички польського бренду Меркатор Медікал незамінні для захисту шкірного покриву рук при медичних оглядах, різних процедурах в лабораторії, а також інших процедур, які пов'язані з підвищеним ступенем ризику.

Надійні вироби не опудрені, вони не викликають алергії і сухості, незважаючи на те, що виготовлені з латексу. Щільна еластична структура дозволяє добре облягати долоню. При тому, дуже важливо, що чутливість пальців не знижується. Для роботи в медичній ніші дана особливість рукавичок просто неоціненна.

Засоби гігієни мають зручні манжети. Вони кисті не здавлюють, тому нормальний процес кровообігу не порушується. Рукавички мають якісну текстуру, яка виключає вислизання предметів з рук.

Sfera.ua – інтернет-магазин з вигідною ціною і швидкою доставкою по всій Україні (Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя)

Якщо Ви бажаєте придбати латексні рукавички від компанії Mercator Medical, радимо звернутися в інтернет-магазин Sfera.ua. У нашому асортименті представлена ​​тільки перевірена продукція, яка відповідає всім встановленим нормам якості. Вона абсолютно безпечна, комфортна для рук, не призводить до втрати чутливості.

Sfera.ua веде розумну цінову політику, тому для клієнтів покупка стане вигідним варіантом. Ви можете купити латексні рукавички Mercator Medical, перебуваючи в будь-якому куточку нашої країни. Ми здійснюємо швидку доставку по Україні (Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя). Покупцями було гідно оцінено якість пропонованої нами продукції, тому за свою репутацію ми повністю впевнені.

Up