Септофан

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Компанія Українські Хімічні Технології — одна з провідних компаній на українському ринку, яка починаючи з 2000 року розробляє і виробляє миючі та дезінфікуючі засоби.

Виробник зарекомендував себе як професіонал в області миючих засобів та дезінфекції. Керівництво компанії постійно розширює лінійку продукції та працює над новими проектами. Компанія розвиває і модернізує виробничі потужності з року в рік і приділяє особливу увагу контролю якості на кожному етапі виробничого циклу, починаючи від вибору сировини і закінчуючи тестуванням готової продукції. 

Провідні фахівці компанії вдосконалюють технології розробки продукції, придатної для різного устаткування, кожного споживача і будь-яких кліматичних умов. Компанія постійно вдосконалює виробничі процеси, використовуючи досвід і знання німецьких колег. Представлена ​​лінійка товарів зроблена за новітніми технологіями з урахуванням наукового надбання провідних виробників. Все це можливо завдяки постійній діяльності дослідної лабораторії, яка є опорною точкою підприємства.

З кожним роком все більше клієнтів вибирають професійні миючі та дезінфікуючі засоби, призначені для широкого профілю установ. Більшість професійних засобів випускається в концентрованому вигляді і для їх використання необхідно приготувати робочий розчин відповідно до інструкції по застосуванню.

Антисептик для рук Септофан: особливості застосування та переваги

Септофан — концентрований антисептичний засіб для гігієнічної та антисептичної обробки і дезінфекції рук і поверхонь. Також Септофан застосовується і в таких напрямках як дезінфекція медичних інструментів.

Цей засіб виготовлений за німецькими технологіями і сертифікований МОЗом України. Септофан має широку антисептичну, антибактеріальну та віруліцидну активність, тому якщо вам необхідно швидко провести дезінфекцію невеликих поверхонь, інструментів і рукавичок, то Септофан стане кращим помічником проти вірусів (включаючи аденовіруси, віруси грипу, парагрип, поліомієліт, гепатит, герпес, атипову пневмонію, ВІЛ і т.д.), грибків, цвілі, бактерій, в тому числі і туберкульозу.

Області застосування:

 1. медицина і лікувально-профілактичні установи такі як лікарні і лабораторії
 2. дошкільні та шкільні навчальні заклади, наприклад дитячі садки, школи, інтернати
 3. харчова промисловість і заклади громадського харчування, такі як харчові виробництва, кафе, ресторани і бари
 4. місця великого скупчення людей, наприклад вокзали, аеропорти і стадіони
 5. сфера послуг такі як перукарні, манікюрні та педикюрні салони
 6. готельний бізнес, наприклад готелі, пансіонати і будинки відпочинку
 7. торгівля, наприклад супермаркети і торгові центри

Основним діючим компонентом Септофана є суміш спиртів (1-пропанол, 2-пропанол). Гліцерин, який входить до складу Септофана м'яко доглядає за шкірою рук, зберігаючи її водно-жировий баланс та еластичність.

Антисептик знижує бактеріальну флору на 99% всього за 30 секунд і забезпечує чистоту шкірних покривів протягом 3 годин.

Переваги застосування засобу Септофан:

 

 1. Сертифікований і схвалений МОЗ України
 2. Оптимальний вміст спирту - 75%
 3. Економна витрата і великий обсяг фасування
 4. Не сушить шкіру і сприяє загоєнню ран та порізів
 5. Має сильну бактерицидну і фунгіцидну дію
 6. Не потребує змивання
 7. Підходить для гігієнічної дезінфекції та обробки рук
 8. Підходить для дезінфекції інструментів, рукавичок та протирання невеликих поверхонь
Up