Безлатексні презервативи Skyn

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Що за бренд Skyn

Skyn – це компанія з Ісландії, яка розробляє якісну натуральну косметику. Бренд спрямований на створення косметичних засобів, що захищають шкіру від впливу згубного стресу. Продукція Skyn ​​містить активні речовини, які розробляються за новими технологіями. Вони запобігають результату впливу на шкірний покрив стресу. Наприклад, це можуть бути вугри, роздратування, почервоніння тощо.

В основі всіх товарів марки лежать найчистіші унікальні компоненти Ісландії. За рахунок використання природних потужних інгредієнтів в поєднанні з унікальними технологіями виробництва, компанія створює натуральні і дуже дієві засоби. Серед продукції, що випускається брендом Skyn, ​​знаходяться і презервативи. Вони відрізняються надійними матеріалами виготовлення і чудовою якістю. Більш того, співвідношення ціни і якості продукції просто ідеальне. Skyn, по праву, вважається одним з провідних світових виробників.

Безлатексні презервативи Skyn ​​- переваги

Skyn випускає безлатексні презервативи. Вироби даного виробника є одними з найбільш зручних і тонких у всьому світі. Розробляються вони з використанням унікальних технологій. Безлатексні презервативи прекрасно в собі поєднують високу чутливість і надійність. Власне, за це вони і користуються попитом у покупців. Простіше кажучи, Ви можете бути повністю впевненими в міцності виробу, при цьому, все відмінно відчувати.

Завдяки особливостям матеріалів виготовлення і невеликій товщині, на шкірі презервативи невідчутні. Це допомагає зробити незабутніми інтимні відчуття, оскільки виріб не буде відчуватися. До переваг безлатексних презервативів відносяться:

  1. Революційний матеріал, з якого виготовлені вироби – полиизопреновой SKYNFEEL. Він тонкий і неймовірно м'який. Його невідчутність на шкірі гарантує отримання природних відчуттів в процесі інтимної близькості.
  2. Відповідність найвищим нормам безпеки. Презервативи проходять контроль якості, постійно також проходять випробування на міцність і безпеку. Пропонують вони такий ж ефективний захист від інфекційних захворювань і незапланованої вагітності, як і латексні презервативи. Однак, безлатексні вироби забезпечують максимально природні і приємні відчуття.
  3. Розробка моделей, які містять на 40% більше мастила, ніж звичайні вироби. Це допомагає забезпечити вже спочатку статевого акту приємні і неймовірні відчуття.
  4. Гіпоалергенність. Безлатексні презервативи чудово підходять для тих, хто схильний до алергічних реакцій. Справа в тому, що латекс – це матеріал, що часто викликає алергії і почервоніння шкіри. Щоб цього уникнути, краще використовувати безлатексні моделі.

Засоби контрацепції від ісландського виробника Skyn ​​– це правильне рішення тих людей, які дбають про своє здоров'я і своєї партнерки. Використовуючи такі презервативи, дійсно можна відчути всю красу інтимної пристрасті. Цікаво, що 97% людей, що випробували ці презервативи, їх впевнено рекомендують. Показник значний.

Sfera.ua – інтернет-магазин з вигідною ціною і швидкою доставкою по всій Україні (Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя)

Вигідно придбати високоякісну продукцію від Skyn ​​пропонує інтернет-магазин Sfera.ua. Ми швидко здійснюємо доставку по всій Україні. Зокрема, до Києва, Одеси, Харкова, Запоріжжя, Дніпро і в інші міста. Безлатексні презервативи, представлені у нас, безпечні і володіють надійним рівнем захисту.

Up