Vortex

Відобразити як Таблиця Список

3 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

3 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Компанія Vortex – це дочірня торгова марка корпорації Біосфера. Для створення Vortex були залучені фахівці з США. За основу виробництва товарів були взяті американські технології. Таким чином, почав створюватися безпечний і якісний продукт для людини.

Перший вихід торгової марки на український ринок і презентація свого сайту були в 2010 році. Продукція, яку представляє Vortex, призначена для прибирання кухні та інших приміщень. Також бренд займається створенням спеціальних таблеток для посудомийних машин. Це вже змогли оцінити всі господині, у яких на кухні є таке зручне пристосування.

Якість товарів перевірялося неодноразово в США в лабораторіях Vortex-Power в США. Тільки після відповідності всім технічним вимогам товари Vortex потрапили на продаж. Їх можна було знайти практично у всіх господарських магазинах і супермаркетах. Використовуються тільки натуральні і безпечні інгредієнти в поєднанні з сучасним обладнанням для виробництва. Це дозволяє торговій компанії запропонувати губки Vortex в відмінної якості. При цьому, продукція безпечна для людини і навколишнього середовища в цілому.

Багато американських та європейських лабораторій провели масу досліджень продукції Vortex. Після цього, експерти змогли залишити колосальну кількість позитивних відгуків і підтвердити високу якість товарів торгової марки. Крім таблеток для посудомийної машини, компанії також пропонує аксесуари для миття кухні. Вони теж відповідають високим вимогам європейських стандартів.

Товари представленої фірми часто зустрічаються в магазинах побутових товарів, що стосуються чистоти в житлі. При цьому, продукцію можна придбати за адекватною ціною. Повний список товарів торгової марки знайти можна на офіційному сайті компанії. На жаль, там ціни не вказані, тому немає можливості замовити необхідний продукт відразу ж.

Продукція Вортекс відрізняється від аналогів наступним:

  1. Висока якість товарів, надійність.
  2. Ефективність при використанні.
  3. Універсальність (можна застосовувати для прибирання кухні та інших кімнат).
  4. Розмаїтість.
  5. Безпека для навколишнього середовища і людини.
  6. Вигідна ціна.

За ціновою політикою і якістю Vortex виступає справжнім фаворитом. Торгова марка стабільно розвиває рівень продукції і покращує її технічні характеристики. Товари проходять постійно товарну сертифікацію. Якість виробів гарантовано.

Vortex: таблетки для посудомийки, сміттєві пакети, господарські рукавички

Всі доступні товари від Vortex умовно поділяються на 4 основні категорії. До них відносяться:

  1. Таблетки для посудомийок по 10, 20, 40, 60 і 100 штук в комплекті.
  2. Губки. Ця продукція створена для миття посуду і кухонних поверхонь.
  3. Багаторазові серветки, ідеально підходящі для прибирання самих різних приміщень в будинку.
  4. Латексні рукавички. Вони призначені для захисту рук в процесі прибирання будинку. Даний продукт має гарну якість, тому використовувати його можна багато разів.

Придбати продукцію Vortex в містах України зараз не складає особливих труднощів. Головне, вибрати перевірений інтернет-магазин. Продукція торгової марки займає лідируючі позиції серед інших таких же товарів даного сегмента на ринку. Товари мають високу якість при дуже доступній вартості. Саме це привертає увагу покупців.

Up