Фольга Фрекен Бок

Відобразити як Таблиця Список

3 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
 1. Фрекен БОК Фольга алюмінієва MAX 10 м, арт. 14801093
  Фрекен БОК Фольга алюмінієва MAX 10 м, арт. 14801093
  Special Price 77,52 грн
  ?
  Regular Price 91,20 грн
 2. Фрекен БОК Фольга алюмінієва Стандарт 20 м., арт. 14804490
  Фрекен БОК Фольга алюмінієва Стандарт 20 м., арт. 14804490
  Special Price 110,25 грн
  ?
  Regular Price 129,70 грн
 3. Фрекен БОК Фольга алюмінієва Стандарт 10 м, арт. 14804090
  Фрекен БОК Фольга алюмінієва Стандарт 10 м, арт. 14804090
  Special Price 69,77 грн
  ?
  Regular Price 82,08 грн
Відобразити як Таблиця Список

3 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Харчова фольга від Фрекен Бок

Міцність, непроникність, стійкість до високих температур, легкість, нетоксичність - все це можна сказати про харчову фольгу, яку має на кухні кожна господиня.

 

У харчовій фользі зберігають, у ній готують, в неї упаковують. Її використовують не тільки в домашньому господарстві та в різних галузях ХоРеКи, а й у сфері краси та фармацевтики.

 

Запікати у фользі страви у духовці – одне задоволення. По-перше це легко, по-друге - корисно, а по-третє - смачно. А ще після приготування чисто! Що може бути важливішим для господині, якщо не все це?

Чи знаєте ви що, коефіцієнт відбиття у фольги з різних боків різний? З одного боку фольга глянсова, з другого матова. Глянсова відбиває тепло краще, тому радимо загортати та запікати продукти в матовій. Фрукти, овочі, м'ясо, риба, сир - їжа в фользі залишиться свіжою та ароматною, тому ви завжди можете розраховувати на зберігання продуктів в ній.

 

Фольга підтримує необхідну для вживання їжі температуру, тому найкращого виходу для того, щоб зібрати в неї обід із собою не знайти.

Харчова фольга від Фрекен Бок виробляється на сучасних прокатних верстатах, з дотриманням усіх технологічних норм. Товщина фольги може змінюватись від 8 до 25 мікрон і залежить від цілей застосування. 

Ви можете вибрати необхідний варіант, орієнтуючись на назви "Стандарт", "Оптіма", "Strong". Рулони виготовляються різної довжини, виходячи з потреб у використанні.

 

Переваги фольги від Фрекен Бок:

 

 1. фольга ФБ є універсальною, тому підходить для використання з усіма продуктами;
 2. оскільки в згорнутому стані фольга добре розподіляє тепло, їжа в ній рівномірно пропікається навіть у великих обсягах. У цій фользі ви можете запікати м'ясо, рибу, овочі, а також готувати випічку. У ній ви можете розігрівати напівфабрикати;
 3. фольга від Фрекен Бок не пропускає вологу, повітря та сторонні запахи, в тому числі вона стійка до проникнення мікроорганізмів;
 4. фольга щільна і за рахунок своєї матовості вона абсолютно світлонепроникна, тому максимально довго зберігає всі корисні властивості продуктів;
 5. фольга від Фрекен Бок легко набуває необхідної форми і зберігає її у будь-якому стані;
 6. з фольгою від ФБ форми для запікання залишаться чистими після приготування навіть страв із великою кількістю олії та жиру.

 

Харчова фольга від Фрекен Бок стане вашим незамінним та вірним помічником на кухні. Вона зробить страви смачнішими та кориснішими, збереже їх свіжість і продовжить термін придатності, а духовка та форма для запікання залишаться чистими.Up