Нітрилові рукавички Фрекен Бок

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Нітрилові рукавички Фрекен Бок

Такий гарний та надійний помічник для рук, як нітрилові рукавички давно підкорив жіночу аудиторію. В цих виробах ви можете не боятись роботи з хімікатами чи в саду. Чистити рибу та м'ясо стає набагато приємніше, коли у вас на руках цей надтонкий, але при цьому дуже надійний захист.

Якщо не вдаватися в подробиці про те, що таке нітрил, то варто сказати, що вироби виконані з нітрилу характеризуються високою еластичністю, міцністю і надійністю. Нітрил стійкий до розривів, при цьому пальці рук зберігають достатню чутливість для делікатних робіт, які зазвичай потребують високої тактильності.

Нітрилові рукавички від Фрекен Бок мають цілий спектр переваг, серед яких особливо привабливі для покупця такі як:

 

  1. Прийнятна ціна. Залежно від кількості виробів в упаковці, вартість рукавичок у середньому від 7 грн за пару;
  2. Вироби з нітрилу ви можете купити у необхідному об'ємі. Виробник пропонує придбати упаковки з кількістю від 6 до 10 штук;
  3. Широка палітра кольорів. Залежно від ваших уподобань та характеру роботи ви можете вибрати чорні, сині, рожеві, а також комбіновані варіанти рукавичок;
  4. Наявність різних розмірів (S, M, L, XL)

 

Насамперед робота в рукавичках від ФБ – це безпека, оскільки їхній матеріал захистить вашу шкіру від хвороботворних бактерій та вірусів, тому ви можете працювати навіть із потенційно небезпечними матеріалами.

Рукавички з нітрилу цього виробника відрізняються надійністю, оскільки стійкі до впливу таких агресивних розчинів, як кислоти та луги, а також їхній матеріал не боїться деформацій та механічних пошкоджень (розривів, проколів, розрізів та ін.).

Матеріал рукавичок Фрекен Бок дуже гладкий, еластичний та здатний розтягуватися на 500%. Тому рукавички від Фрекен Бок добре зберігають механічну пам'ять і не прилипають до шкіри.

Вироби цього бренду гіпоалергенні, тому у вас не виникне дискомфорту і ви не будете страждати від алергічних проявів на шкірі.

У цих рукавичках дуже висока чутливість, тому вони добре підходять для здійснення маніпуляцій, які потребують високої точності.

У магазині sfera.ua у вас є можливість купити рукавички нітрилові Фрекен Бок безпосередньо від виробника. З впевненістю можемо сказати, що ви залишитеся задоволені вибором та швидкістю доставки.Up