Руквички PRO service

Відобразити як Таблиця Список

3 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення
 1. Рукавички PRO service Professional латексні рожеві, L, арт. 17201420
  Рукавички PRO service Professional латексні рожеві, L, арт. 17201420
  Special Price 45,86 грн
  ?
  Regular Price 53,95 грн
 2. Рукавички PRO service Professional латексні рожеві, M, арт. 17201400
  Рукавички PRO service Professional латексні рожеві, M, арт. 17201400
  Special Price 45,86 грн
  ?
  Regular Price 53,95 грн
 3. Рукавички PRO service HD, L (500 шт), арт. 17500213
  Рукавички PRO service HD, L (500 шт), арт. 17500213
  Special Price 142,48 грн
  ?
  Regular Price 167,62 грн
Відобразити як Таблиця Список

3 елементи(ів)

на сторінці
Фільтри
Сортувати у порядку збільшення

Рукавички Pro Service

 

Бренд PROservice відомий як виробник, який створює продукцію для хаускіпінгу, клінінгових компаній, офісних та торгових приміщень, промислових підприємств та харчової промисловості.

Торгова марка має усі переваги, щоб займати одне з перших місць у сегменті професіональної хімії і товарів для прибирання. ЇЇ продукцією користуються як приватні споживачі, так і представники сфери клінінгу, а також технічний персонал торгових мереж та ресторанів, у тому числі багато медичних та косметологічних установ.

Виробничі потужності компанії зростають та вдосконалюються з кожним роком. Сьогодні споживачеві доступний широкий вибір товарів для прибирання та дезінфекції санвузла і ванної. В асортименті багато позицій для кухні та товарів для особистої гігієни.

Такий важливий аксесуар для роботи та прибирання, як рукавички також широко представлений в арсеналі бренду.

 

Компанія PRO service пропонує:

 

 1. латексні рукавички серії Industrial, які використовуються при господарських роботах і захищають руки від агресивного середовища і механічного впливу. Рукавички продаються у великих економічних упаковках, тому підходять для професійного використання у медичних та косметологічних установах. Бавовна, що входить до складу виробів, забезпечує зручність використання. Рукавички легко одягати та знімати без додаткових зусиль.
 2. латексні рукавички серії Professional захищають руки від хімічної та механічної дії при проведенні будь-яких видів господарських робіт. Доступні вироби різних кольорів, тому вони можуть застосовуватися за системою кодування за кольором відповідно до міжнародних стандартів HACCP.
 3. вінілові рукавички PRO service - економічна альтернатива латексним та нітриловим рукавичкам. Вони повністю синтетичні, тому запобігають виникненню алергічних реакцій. Використовуються такі вироби на кухні та у побуті. Вони мають стійкість до деформації та пошкоджень при тривалому контакті з водою і відносною стійкістю до впливу агресивних середовищ. Рукавички забезпечують точне захоплення предметів без ковзання, при цьому мають високий рівень тактильності. Часто вироби використовуються у харчовій промисловості, сфері обслуговування, салонах краси та косметології.
 4. поліетиленові рукавички PRO service використовують для гігієни рук при проведенні нетривалих або разових робіт в умовах не агресивних середовищ, наприклад: у перукарнях, для різних видів обробки харчових продуктів (від фасування та обробки овочів та фруктів, до упаковки кондитерських виробів, переробки молока, обробки м'яса та риби), в кулінарії, фаст-фудах, зонах кейтерінгу, зонах самообслуговування в супермаркетах та ін. Універсальний розмір виробів підходить практично на будь-яку руку.

Вибрати необхідний варіант рукавичок ви можете у нашому магазині sfera.ua. Консультанти магазину проконсультують вас з усіх питань та оформлять замовлення, яке ви отримаєте у найкоротші терміни. Up